Masaüstü ve monitör mü yoksa laptop mu?

Magleyy

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorum. Benim gönlüm masaüstünden yana fakat malum üniversite falan var. Şu anda 10. sınıfım ve babam da laptop almamı istiyor üniversiteye götüremeyeceğim için. Aklıma şey de geldi ortalama 3 yıl falan kullansam veyahut 4 sonradan bilgisayarın parçalarını satsam öyle daha rahat satılır mı acaba? Alan olur mu?INTEL I5 12400F - RTX 4060 8C 8G - PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu masaüstü https://www.hepsiburada.com/msi-thi...r-p-HBCV00005T87HZ?url_src=and-product-detail
Bu da laptop. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem de 35 falan (masaüstünü 25 seçtim çünkü monitörüdür klavyesidir 32 oluyor toplam).

Merhaba arkadaşlar bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorum. Benim gönlüm masaüstünden yana fakat malum üniversite falan var. Şu anda 10. sınıfım ve babam da laptop almamı istiyor üniversiteye götüremeyeceğim için. Aklıma şey de geldi ortalama 3 yıl falan kullansam veyahut 4 sonradan bilgisayarın parçalarını satsam öyle daha rahat satılır mı acaba? Alan olur mu?INTEL I5 12400F - RTX 4060 8C 8G - PRO H610M-E DDR4 - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu masaüstü https://www.hepsiburada.com/msi-thi...r-p-HBCV00005T87HZ?url_src=and-product-detail
Bu da laptop. Yardımcı olursanız sevinirim. Bütçem de 35 falan (masaüstünü 25 seçtim çünkü monitörüdür klavyesidir 32 oluyor toplam).

Attığın masaüstü sistem fiyatına göre kötü. Vatandan sistem mistem alınmaz. Net bütçen nedir sistem için bana onu söyleyebilir misin?

Bütçenizi biraz daha yükseltip daha iyi bir sistem vatan dışında toplanır. Vatan Bilgisayar fiyatları çok yüksek oluyor.

Senin için laptop daha iyi olur gibi. Üniversite zamanında zaman zaman ailenin yanına falan da gideceksin, taşınabilir bir şey alman gerek. Masaüstüyle uğraşılmaz.

Ucuz fiyata yüksek performans olarak masaüstü fakat çok uğraştırıcı oluyor masaüstü bilgisayarlar heryere taşıma imkanın yok ve çok kaba duruyor laptop ise küçük alan kaplıyor heryere taşıyabilirsin o yüzden güzel benim şahsi fikrim laptop zaten çok oyun oynamıyorum genellikle simülasyon oyunları şuan sadece warband oynuyorum oda donanım yetmediği için iyi bir laptop alırsam bannerlord falan oynarım.

Üniversite öğrencisiysen kesinlikle laptop alırsın derse götürürsün kitap kaleme ihtiyacın olmaz ama tavsiyem powerbank klavye mouse Bluetooth olanlıdan al ben almıştım logitechin bir setini ucuza birşeydi baya iş görüyor.

Senin için laptop daha iyi olur gibi. Üniversite zamanında zaman zaman ailenin yanına falan da gideceksin, taşınabilir bir şey alman gerek. Masaüstüyle uğraşılmaz.

Bunun AMD olanı vardı o daha iyi olmaz mı?

Eğer sonrasında oyunda oynayım dersen laptoplar dahili olarak ekran kartı kullanma vardı detaylarını bilmiyorum öylede yapabilirsin.

Ucuz fiyata yüksek performans olarak masaüstü fakat çok uğraştırıcı oluyor masaüstü bilgisayarlar her yere taşıma imkanın yok ve çok kaba duruyor laptop ise küçük alan kaplıyor her yere taşıyabilirsin o yüzden güzel benim şahsi fikrim laptop zaten çok oyun oynamıyorum genellikle simülasyon oyunları şu an sadece Warband oynuyorum oda donanım yetmediği için iyi bir laptop alırsam Bannerlord falan oynarım.

Üniversite öğrencisiysen kesinlikle laptop alırsın derse götürürsün kitap kaleme ihtiyacın olmaz ama tavsiyem powerbank klavye mouse Bluetooth olanlıdan al ben almıştım Logitech'in bir setini ucuza bir şeydi bayağı iş görüyor.

Bunun AMD olanı vardı o daha iyi olmaz mı?

Dediğin AMD'li olan Nitro 16, pahalı o. Bütçe yetmez.

Geri
Yukarı