Masaüstü vs dizüstü

Kaplus

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i3-13100F / Asus Dual 4060 OC WHITE / ASUS PRIME H610M-K D4 / XPG Gammix D35 8GB 3200MHz CL16 DDR4 Ram (2*8) /
Dostlar merhaba.
Masaüstü almakla dizüstü almak arasında çok kararsız kaldım. Laptop olarak ASUS TUF A15 almayı planlıyordum ama arkadaşlarım alma boşa laptop, masaüstü al çok daha iyi diyorlardı. Bende onların sözleriyle İtopya'dan i3'lü 4060'lı PC buldum(i3ü özelleştirip yükseltmeyi düşünüyorum). Hangisini alacağıma karar veremiyorum.

Masaüstü almam durumunda monitör+klavye+mouse+kulaklık ihtiyacım da doğacak. Onlar içinde yardım ederseniz harika olur.

Teşekkürler şimdiden. <3

Çok basit, bir yerden bir yere götürecekseniz laptop, götürmeyecekseniz masaüstü. Masaüstü taşıma hariç laptoplardan daha iyi.
Eğer çok gezen biri değilseniz laptop önermiyorum.
Dizüstü zorunluluğunuz olmadıkça alınmaz.
Laptop yüzde 30 daha az performans verir. Oyunlarda masaüstü 100 veriyorsa laptop 70 verir üstelik aynı paraya. Laptop eğer gezen biriysen ve bilgisayarına daima ihtiyacın varsa alınır. Oyun içinse hem özelleştirilebilir olması hem kolay tamir edilir olması hem aynı paraya daha fazla FPS vermesiyle masaüstü daha iyidir.
Taşıma durumun yoksa masaüstü gerçekten büyük kolaylık laptop karşısında.
Çok güzel hazır sistemler bulursun ve laptopun monıtorunden daha buyuk ve guzel goruntu veren monıtor alırsın net masaustu al.
Hepinize çok teşekkür ediyorum. Vakit ayırdığınız için sağ olun.

Düşükten yükseğe:

Çok teşekkür ederim. Cahil olduğum için yardımın fazlasıyla dokundu. Vaktini aldığım için kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı