Masaüstü vs Dizüstü

Sizce hangisi alınmalı?

• Oy verenlerin toplamı
    8

Ömersaraç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında masaüstü ya da dizüstü bilgisayar alacağım. Ama hangisini alacağımı bilmiyorum, gönlümden dizüstü geçiyor ama kullanan arkadaşlarım biraz oyun oynadıktan sonra ısındığı için oyunlarda kasma yapıyor diyor. Bu yüzden biraz kararsızım. Bilgisayarı Monster'dan almayı düşünüyorum. Bir de bu PC toplama işi için anlayan biri varsa bir telefon verebilir mi özelden konuşmak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için alacağına bağlı bu seçim.
Diyelim ki bilgisayarı alıp okula ve ya iş yerine götüreceksin o zaman dizüstü alman gerekir.
Ama eğer diyorsan ki ben oturur oyun oynarım o zaman masa üstünde performans olarak iyi bir şey alırsın.

Eğer taşıma derdin yoksa elbette her açıdan masaüstü daha iyi bir seçenek. Eğer taşıma sıkıntın varsa yada laptop seviyorsan kaliteli bir markanın sağlam soğutmalı modellerini almanı tavsiye ederim. Tek fanlı çoğu laptopda aşırı ısınma olmasa bile aşırı fan sesi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı