Masaüstü vs Gaming Laptop

İlk defa şehir dışına çıkacak ve tek başına yaşayacak biri için çamaşır, yemek, bulaşık, temizlik, faturalar ve kira ile beraber çok yük olacaktır. Ve kafanızın pek rahat olacağını sanmıyorum. En azından ilk sene veya 4-6 ay yurtta kalıp güvendiğiniz insanlar ile birlikte 2 veya 3 kişi eve çıkmanız hem ekonominiz açısıdan hem ev işleri ve kafa rahatlığı açısından çok daha iyi olacaktır. Tabi benim şahsi görüşürümdür.
1+1 veya 1+0 bir eve tek başına çıkmak her zaman en iyisidir hocam, yurtta da çamaşır ve ütü size ait zaten, bir yemek ve temizlik derdiniz yok. Onu da yapsın ki alışsın, hayatı yaşamayı öğrensin. Biriyle eve çıktığınız zaman sorunlar büyüyor asıl, huzursuz olmaktansa tek kalıp huzurlu kalsın.

Forumda laptop ile ilgili bir sürü konu var FPS düşmesi ısınma vs. bence masaüstü alın kasayı taşımak o kadar imkansız değil kargolatabilirsiniz de.

Forumda laptop ile ilgili bir sürü konu var FPS düşmesi ısınma vs. bence masaüstü alın kasayı taşımak o kadar imkansız değil kargolatabilirsiniz de.
Bilmiyorum ki hocam. Üniversite de pek evde duracağımı zannetmiyorum. O yüzden laptopa da ihtiyacım olacak.
1+1 veya 1+0 bir eve tek başına çıkmak her zaman en iyisidir hocam, yurtta da çamaşır ve ütü size ait zaten, bir yemek ve temizlik derdiniz yok. Onu da yapsın ki alışsın, hayatı yaşamayı öğrensin. Biriyle eve çıktığınız zaman sorunlar büyüyor asıl, huzursuz olmaktansa tek kalıp huzurlu kalsın.
Hocam çıkacağım arkadaşlar yakın kişiler olacak. Yurtta kalmamı istiyor ailem bir süre ama ben pek kalma niyetli değilim. Tek başıma kalsam daha mutlu olurum.

Açmayın artık şöyle konuları. Kişiden kişiye değişir. Kullanımına bağlı. Sabitsen masaüstü topla, değilsen gaming laptop al.
Pardon hocam izin almadım açarken sizden. Herkes aynı faktörlere bağlı bir şekilde açıyor zaten konuları bende o yüzden dedim bir tane daha aynısı olsun. Aynı konuya sahip yazılar silinseydi forumda yazılmış konu kalmazdı.

İlk defa şehir dışına çıkacak kardeşimiz bu yüzden alışması ve en azından yurtta kalarak bazı şahsi işlerini yapıp. Hayatın zorluklarını bir nebze de olsa anlar ve bu duruma göre eve çıkmaya karar verir. Ekonomik durumu açısından 1+1 eve çıkmak için ailesini o kadar masrafa sokması bence pek mantıklı değil. Bu masrafları ihtiyaçları olduğu zaman için kullanması daha doğru bir karar olacaktır. Ve tek başına yaşamak kolay değildir. Her insan tek başına yaşayamaz ve kendini idare edemez. Yurt içinde kalabalık bir çevre ile güvenli olacağı ve tek sorunu çamaşır ve ütü olucağı için benim şahsi görüşüm bu yöndedir. Karar kendisinindir.

Yeni konular

Geri
Yukarı