Çözüldü Masaüstünde beliren dosya nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xMistwerra

Picopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 3470 GTX 1050 ti 8gb ram 1600mhz
Bilgisayarı ne zaman kapatıp açsam (24 saatte bir ) bir dosya beliriyor ben siliyorum kendi yükleniyor .son 2 haftada bilgisayara uygulamada yükleyip silmedim resmide var içide boş anlamadığım bir sebepden.

Dosya Ekleri

• 1713258199434.png
    1713258199434.png
    43,5 KB · Görüntüleme: 29
Çözüm
İyi günler hocam, bilgisayarınızda Valorant yüklü ise sorun ondan kaynaklıdır. "BstShm" dosyası normalde oyunculara gözükmemesi lazım, fakat ufak bir yazılım sorunundan dolayı sizde gözükmekte. Dosyayı silmenizde sakınca yoktur.
Bilgisayarı ne zaman kapatıp açsam (24 saatte bir ) bir dosya beliriyor ben siliyorum kendi yükleniyor. Son 2 haftada bilgisayara uygulamada yükleyip silmedim resmide var içide boş anlamadığım bir sebepden.

Sorun; Valorant.
"Bstshm" dosyası sen oyuna girdiğin anda, masaüstünde oluşuyor. Normalde bu dosyanın, oyunculara gözükmemesi gerekiyor. Oyundan çıkınca da silinmesi gerekiyor. Fakat yaşanan ufak bir hatadan dolayı, dosya hem gözüküyor hem de kendi kendine silinmiyor. Eğer dilersen bu dosyayı kendin de silebilirsin. Dosya sadece, senin oyuna girdiğin ayarlarının ufak bir özeti. Gerekli aksiyonları almaları için, geliştirici ekibimize durumu ilettik.
Sormak danışmak istediğin bir konu varsa bizler buralardayız.

32-png.png

İyi günler hocam, bilgisayarınızda Valorant yüklü ise sorun ondan kaynaklıdır. "BstShm" dosyası normalde oyunculara gözükmemesi lazım, fakat ufak bir yazılım sorunundan dolayı sizde gözükmekte. Dosyayı silmenizde sakınca yoktur.

Çözüm
Bilgisayarı ne zaman kapatıp açsam (24 saatte bir ) bir dosya beliriyor ben siliyorum kendi yükleniyor .son 2 haftada bilgisayara uygulamada yükleyip silmedim resmide var içide boş anlamadığım bir sebepden.
Valorant'dan kaynaklı bir yazılım hatası.Silmek isterseniz silin.

İyi günler hocam, bilgisayarınızda Valorant yüklü ise sorun ondan kaynaklıdır. "bstshm" dosyası normalde oyunculara gözükmemesi lazım, fakat ufak bir yazılım sorunundan dolayı sizde gözükmekte. Dosyayı silmenizde sakınca yoktur.

Valorant'dan kaynaklı bir yazılım hatası. Silmek isterseniz silin.

Zararı yok anladığım kadarıyla yani değil mi çünkü şüphe uyandırıyor :D

O zaman konu çözülmüştür teşekküre ederim ^^

Zararı yok anladığım kadarıyla yani değil mi çünkü şüphe uyandırıyor :D

O zaman konu çözülmüştür teşekküre ederim ^^
Rica ederim, oyun ayarlarını text alan dosyadır bir sorunu yok. Ufak bir bugdan dolayı kullanıcılara gözükmekte, 1 yıldır bende de aynı 😂 .

Yeni konular

Geri
Yukarı