Masaüstünde Ekranın Sararması

Iuppiter

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle.

Şimdi ben bir oyun açtım, yarım saat falan oynadım çıktım oyundan, baktım ekran hafif sararmış solmuş renkler.
PC'ye restart attım BIOS açmak için gelen ekran doğru dürüst gelmişti ama normal masaüstü solmuş sararmış ekran var. Ne yapmalıyım acil yardım edin çok sinirim bozuldu.

Notlar: Ekran kartını çıkartıp taktım sabitlediğime emin oldum ve temizledim. Monitör 2008'den kalma Casper marka, otomatik ayarlamalara nasıl döndüreleceğini bilmiyorum her tuşuna bastım hiçbir şey yok. Bir önemli not daha fare imlecinin renginde hiçbir sıkıntı yok ve oyunlarda da böyle bir sorun yok sadece masaüstündeyken böyle.
İyi forumlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ilginç oyun oynarken bu sorunun olmaması. Monitör üzerin de tuş takımından ana menüye gir ve fabrika ayarlarına geri çevir. Düzelmez ise geçmiş olsun.

Windows 10'un gece ışığı modu açık olabilirmi acaba?
nasıl kapatılır ?

Monitörün kablosunu kontrol ettinmi ? Belki yerinden oynamış olabilir.

ettim kablo eski belki ondan olabilir

Çok ilginç oyun oynarken bu sorunun olmaması. Monitör üzerin de tuş takımından ana menüye gir ve fabrika ayarlarına geri çevir. Düzelmez ise geçmiş olsun.

bazen düzeliyor bazen öyle oluyor ve monitor eski autoya basıyorum bişey yapmıyor diğerlerine cevap yazarken sarıydı şimdi sana yazınca beyaz oldu çok garip

Yeni konular

Geri
Yukarı