Masaüstünde hiçbir şeye tıklanmıyor

Ellvisss

Hectopat
Bilgisayarı alalı 1 hafta olmadı HP Pavilion Gaming GTX1650 Ryzen 5 işlemcisi var bilgisayarı açıyorum sadece normal bir yere sag tık yapabiliyorum ama herhangi simgeye falan hıcbır şeye tıklayamıyorum. CTRL alt delete yapıyorum orada da hıcbır şey yok sorunu elli şeyi denedim çözemedim daha yeni aldım cok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
explorer.exe yi restart attığınız halde devam ediyor mu?
Ayrıca böyle yazılımsal küçük şeyler için servise götürüp beklemeye deyiceğini sanmıyorum.
CMD'yi admin şekilde açın içine;

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}"

deneyin ve sonucu restart ettikden sonra paylaşın.

Ayrıca böyle yazılımsal küçük şeyler için servise götürüp beklemeye deyiceğini sanmıyorum.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + '\AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}"

Kodu nasıl yazcam kopyalıyamadan

Klavyenşn yön tuşları ve enterlada giremiyorum cmd ye mause xaten kullanamıyorum

explorer.exe yi restart atar mısın?
ve sorunun mouse'dan kaynaklanmadığından emin ol.
Nasık restart atıcam explorer exe ye
explorer.exe yi restart atar mısın?
ve sorunun mouse'dan kaynaklanmadığından emin ol.
Mause takana kadae sıkıntınyok ama mause takınca hıcbır şeye tıklanmıyor (mause boxuk degik görev çubuğundaki seceneklere tıklanıypr ama sadece tıklanıyor hocbır şey yapmıyor ) değişik bir sorun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı