Masaüstünde oluşan amdautoupdate.log dosyası

Single0

Hectopat
Daha fazla  
Dün bilgisayarımı açınca masaüstümde amdautoupdate.log adlı bir dosya gördüm ve bir şeye yaramadığını öğrenince sildim. Bilgisayarı yine açınca yine geldiğini fark ettim, yani bilgisayarı her açışımda bu dosya oluşuyor masaüstümü çok kalabalık yapan biri değilim. Ortada öyle bir metin belgesi durması hoşuma gitmiyor Windows 11 kullanıyorum bunu kaldırıp getirmemenin bir yolu var mı? Benimle aynı sorunu yaşayıp düzeltenler varsa anlatabilir mi? Virüs olacağını düşünmüyorum ama öyle bir şey varsa da bilgilendirirseniz sevinirim.

İnternette arattığımda bulabildiğim tek şey Reddit'te açılmış bir konu oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kendisi bu.

Sizinle aynı şeylerden muzdarip.
Lakin bir cevap verilmemiş, çözüm sunulmamış.

Virüs olduğunu zannetmiyorum.
Zira amdautoupdate.log ile ilgili başka konular da var ancak bu şekilde değiller.

Dün bilgisayarımı açınca masaüstümde amdautoupdate.log adlı bir dosya gördüm ve bir şeye yaramadığını öğrenince sildim. Bilgisayarı yine açınca yine geldiğini fark ettim, yani bilgisayarı her açışımda bu dosya oluşuyor masaüstümü çok kalabalık yapan biri değilim. Ortada öyle bir metin belgesi durması hoşuma gitmiyor Windows 11 kullanıyorum bunu kaldırıp getirmemenin bir yolu var mı? Benimle aynı sorunu yaşayıp düzeltenler varsa anlatabilir mi? Virüs olacağını düşünmüyorum ama öyle bir şey varsa da bilgilendirirseniz sevinirim.

Dosya hakkında bir bilgim yok fakat diskinizde bir klasör açıp içine dosyayı attığınızda bir daha masaüstünüze geleceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı