Masaüstünde oluşan Debug dosyası

Whister

Hectopat
Daha fazla  
Garip bir şekilde bilgisayarımda ödevlerimi yaparken masaüstümde debug dosyası oluştu nedenini veya ne olduğunu bilmiyorum. En son whatsapp'dan bir adet word dosyası indirdim.

1609688110143.png

Arkadaşlar sanırım sorun bilgisayarımda word dosyasını açamayacak program olması olabilir. Fakat birçok word dosyası kurarken böyle hiç olmamıştı indirdiğim dosyaları tarattım bir virüse rastlanmadı.

Son düzenleme:
Garip bir şekilde bilgisayarımda ödevlerimi yaparken masaüstümde Debug dosyası oluştu nedenini veya ne olduğunu bilmiyorum. En son WhatsApp'dan bir adet Word dosyası indirdim.

Eki Görüntüle 814712

Arkadaşlar sanırım sorun bilgisayarımda Word dosyasını açamayacak program olması olabilir. Fakat birçok Word dosyası kurarken böyle hiç olmamıştı indirdiğim dosyaları tarattım bir virüse rastlanmadı.

Log dosyaları kullandığınız bir program yapıyor olmalı virüs değildir. Windows sorunuda değildir programlarınız ile alakalı endişelenmeyin.

Log dosyaları kullandığınız bir program yapıyor olmalı virüs değildir. Windows sorunuda değildir programlarınız ile alakalı endişelenmeyin.
Gerekli taramaları yaptım crashpad ve debug dosyasını kaldırdım bir sorunum yok şuan teşekkürler.

Geçtiğimiz aylarda bu sorun sık sık oluyordu. Yazdığım bir mesajı bırakıyorum. Konu: Debug.log Dosyası Nedir?

Chrome veya Microsoft Edge kullanıyorsanız şu an bir sorun var. PDF dosyası açtığınızda bu sorun oluşabiliyor. Çözüm için bir link paylaşacağım ancak güncelleme bekleyin zira kesin bir çözüm değil. Ancak zararlı bir şey olmadığını söyleyebilirim. Silseniz de tekrar gelecektir PDF kullandıkça.

Dosya gezgininden
"%LocalAppData%\Google\Chrome\User Data" adresini gidin. Sonrasında oradaki Crashpad dosyasını silebilirsiniz. Bende bir çözüm olmadı ancak sizde işe yarayabilir.

Kaynak: debug.log file is created automatically. please help out!!!! [1012/220543.515:ERROR:directory_reader_win.cc(43)] FindFirstFile: The system cannot find the path specified. (0x3)

Teşekkürler ama buna gerek kalmadı. Büyük ihtimalle masaüstüne açtığım pdf dosyası nedeni ile oluşmuştu. Dosyayı kaldırdım bir sorun yok.
Evet, pdf dosyası buna sebep oluyordu ancak düzelttiler diye biliyordum, tekrar çıkması şaşırttı. Silseniz de kullandıkça oraya gelecek maalesef. Yeni bir güncellemeye kadar silerek kullanabilirsiniz, zararı yok.

Evet, pdf dosyası buna sebep oluyordu ancak düzelttiler diye biliyordum, tekrar çıkması şaşırttı. Silseniz de kullandıkça oraya gelecek maalesef. Yeni bir güncellemeye kadar silerek kullanabilirsiniz, zararı yok.
Zaten yarına yetiştirmem gereken bir ödevin pdf dosyası yarından sonra sileceğim bir sorun olmaz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı