Çözüldü Masaüstünde VALORANT'ı açınca Riot Client açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Popstexe12

Decapat
Daha fazla  
Bu çok büyük bir sorun değil ama masaüstünde VALORANT var. VALORANT'ı açınca Riot Client açılıyor ordan VALORANT'a giriyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Bu çok büyük bir sorun değil ama masaüstünde VALORANT var. VALORANT'ı açınca Riot Client açılıyor ordan VALORANT'A giriyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Valorant'ın oynanabilmesi için Riot istemcisinin (Riot Client) ve VanGuard'ın açık olması gerekiyor. Bu yüzden ilk onu açıyor, oyunu da o istemci üzerinden açıyorsunuz. Eskiden böyle değildi direkt oyuna erişilebiliyordu. Fakat son gelen güncellemelerle böyle oldu.
Bu çok büyük bir sorun değil ama masaüstünde VALORANT var. VALORANT'ı açınca Riot Client açılıyor ordan VALORANT'A giriyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Valorant'ın oynanabilmesi için Riot istemcisinin (Riot Client) ve VanGuard'ın açık olması gerekiyor. Bu yüzden ilk onu açıyor, oyunu da o istemci üzerinden açıyorsunuz. Eskiden böyle değildi direkt oyuna erişilebiliyordu. Fakat son gelen güncellemelerle böyle oldu.

Çözüm
Riot Client açılmadan VALORANT açılmaz.
Riot Client'in Amacı zaten güncellemeleri kontrol etmek, login olmanı sağlamak, hile korumasını açıyor vb. şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı