Masaüstündeki klasörler ''Yenile'' kullanılmış gibi gelip gidiyor

spidermonster12

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Görev çubuğum arada sanki masaüstüne yenile atmışım gibi oluyor. Uygulamalar yenileniyor, bu normal bir durum mudur, bir sakıncası var mıdır? Windows SSD'ye yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal adware falan var sisteminizde, bazı sitelerden bulaşabiliyor. :D Kaspersky ile tam tarama yapın.

Bu gibi durumlara Trojan sebep olabiliyor. Kaspersky ile tam tarama yapmanızı öneririm.

Garip vallahi YouTube'den başka sitelere girmiyorum ve bilmediğim uygulama/crack/torrent tarzı şeyler de yüklemiyorum. Ama yine de taratacağım sağ olun.
İlla Kaspersky diye bir şey yok Malwarebytes'de iyidir fakat her antivürüsün veri tabanları farklıdır. Benim tavsiyem her ikisiyle de taratın.

Dostum temiz çıktı büyük ihtimal Windows'un arka plan işlemi ama yine de teşekkür ederim iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• 1607189191540.png
    1607189191540.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Garip vallahi YouTube'den başka sitelere girmiyorum ve bilmediğim uygulama/crack/torrent tarzı şeyler de yüklemiyorum. Ama yine de taratacağım sağ olun.

Dostum temiz çıktı büyük ihtimal Windows'un arka plan işlemi ama yine de teşekkür ederim iyi forumlar.
Temiz çıktıysa sıkıntı yok. Büyük ihtimal Windows kaynaklı. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı