Çözüldü Masaüstündeki ses dosyası silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren Ulusoy 06

Hectopat
Merhabalar. Bir ses kaydını kopyala yapıştır yaparak masaüstüne aldım. Daha sonra isminin sonundaki uzantıyı değiştirdim WhatsApp'a atabileyim diye. Uzantıyı değiştirdikten sonra bir şey oldu, masaüstü donup tekrar geldi. Şu an dosyanın ismini değiştirmeye çalıştığımda masaüstü donup biraz sonra tekrar geliyor. Aynı zamanda bu dosyayı hiçbir şekilde silemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü delirmek üzereyim... Saygılar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 68
Çözüm
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorun kendiliğinden çözüldü. Sanırım bir çeşit veri gecikmesinden veya takılmasından kaynaklanıyordu. Bilgisayarı kapatıp açtım 15 20 dakika kadar bekledim ve çöp kutusuna gitti. 2 dakika sonra da tamamen silindi.
Bu yardımcı programı deneyebilirsin. Daha önce silemediğim bazı dosyaları bu program ile silmeyi başarmıştım.

Kullandığım yöntem(winRAR var ise):
Klasöre sağ tıklayıp WinRAR başlığına gelerek, ''Arşive ekle...'' seçeneğini seçiniz. 2- Açılan pencerede, Genel kategorisinde bulunan Arşivleme seçenekleri kısmında ''Arşivledikten sonra dosyaları sil'' seçeneğini işaretleyiniz. 3- Tamam'ı tıklatarak arşivin oluşmasını bekleyiniz.

Bu yardımcı programı deneyebilirsin. Daha önce silemediğim bazı dosyaları bu program ile silmeyi başarmıştım.

Silmeye çalışıyorum program da yanıt vermiyor. Delireceğim gerçekten.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    651,6 KB · Görüntüleme: 32
Klasöre sağ tıklayıp WinRAR başlığına gelerek, ''Arşive ekle...'' seçeneğini seçiniz. 2- Açılan pencerede, Genel kategorisinde bulunan Arşivleme seçenekleri kısmında ''Arşivledikten sonra dosyaları sil'' seçeneğini işaretleyiniz. 3- Tamam'ı tıklatarak arşivin oluşmasını bekleyiniz.
Bu çözümle olması lazım hocam bi de böyle deneyin.
Silmeye çalışıyorum program da yanıt vermiyor. Delireceğim gerçekten.

Aynı şekil. Arşivledikten sonra sil seçeneğini seçtim fakat yine dondu şaka gibi. Kapattım bunu donduktan sonra arşiv oluştu ama yine silinmedi dosya öyle duruyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    604,8 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorun kendiliğinden çözüldü. Sanırım bir çeşit veri gecikmesinden veya takılmasından kaynaklanıyordu. Bilgisayarı kapatıp açtım 15 20 dakika kadar bekledim ve çöp kutusuna gitti. 2 dakika sonra da tamamen silindi.

Çözüm

Geri
Yukarı