Masaüstündeki simgelere tıklanmıyor

Berabeys

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum.

Masaüstünde hiçbir şeye tıklanmıyor

CTRL+alt+del yapıp Görev Yöneticisi açtığımda bir süreliğine etrafa tıklayabiliyorum daha sonra tekrardan problem ortaya çıkıyor.

Son düzenleme:
Denedim hocam farede problem var ve fareyi taktıktan sonra diğer PC de etrafa tıklayamadım çıkardıktan sonra bile sorun devam edince resetlemem gerekti. Fareyle alakalı nasıl bir sorun olmuş olabilir?
Açıkçası niye sorun olduğunu bilmiyorum normalde öyle kolay kolay bozulmaz.

Masaüstünün sol kısmına mı tıklanmıyor?

Masaüstünün sol kısmına mı tıklanmıyor?

Bir süre düzgün çalışıyor daha sonra bilgisayarda bir yere tıklayamıyorum.

O an Google da Twitch açık diyelim Twitch de fare düzgün çalışıyor yayınlara girebiliyorum etrafa tıklayabiliyorum ama üstte olan Chrome sekme yerine basamıyorum, masaüstüne etrafa tıklayamıyorum en altta olan taskbara da tıklayamıyorum yani sadece o an açık olan Google sayfası ile iletişime girebiliyorum.

PC kapatmadan fareyi çıkarıp başka fare taktığımda sorun devam ediyor sorunu çözmenin tek yolu fareyi çıkarıp PC resetleyip başka bir fare takmak. Başka fareyi takınca sorun ortadan kalkıyor ama sıkıntılı fareyi hemen takıp çıkarmam bile bilgisayarda bir süre sonra etrafa tıklayamama sebep oluyor.

Fareyi başka laptopta denedim aynı sorun oluyor.

Fare bozuk olsa hiçbir şekilde tıklayamam lazım değil mi? Ama bunu takınca bir süre sonra bilgisayarda problem oluyor o fare takılıyken laptopun touchpadi bile çalışmıyor.

CTRL+alt+del yapınca bir süre tıklayabiliyorum, Windows Gezgini'ni resetleyince de aynı şekilde ama sorun daha sonra tekrardan devam ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı