Masaüstüne "oyunlar" dosyası ekleme nasıl yapılır?

EmreYildiz

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar hani internet kafelerde olur ya masaüstündeyken oyunlar dosyasına tıkladığımızda "aksiyon", "spor", "strateji" vs. diye ayrı ayrı bölümlere oyunların kısayollarını atıyorlardı. Ben de böyle bir şey yapmak istiyorum, pek anlatabildim mi bilmiyorum. İşte oyunlarımı koyduğum dosyanın klasik Windows gezgini olmasını değil de daha böyle şekilli şukullu olmasını istiyorum. Bölüm bölüm kategorilere ayıracağım. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasör oluşturup klasör özelliklerinden simgeyi değiştir.
Klasöre ters tıkla> özellikler> ust en sağda özelleştire bas> en altta simge değiştire bas.

Klasör oluşturup klasör özelliklerinden simgeyi değiştir.
Öyle değil hocam, içini bildiğin masaüstü gibi yapıyorlar dosyanın büyük büyük simgeler vs. tam anlatamadım elimde fotoğraf da yok ne yazık ki...

Hocam şimdi internet kafeye gittiniz ve bir masaya oturdunuz, Oyunlar klasörüne girdiniz işte onu yapmak istiyorum klasik Windows Klasörü gibi değil işte.

Öyle değil hocam, içini bildiğin masaüstü gibi yapıyorlar dosyanın büyük büyük simgeler vs. tam anlatamadım elimde fotoğraf da yok ne yazık ki...

Hocam şimdi internet kafeye gittiniz ve bir masaya oturdunuz, Oyunlar klasörüne girdiniz işte onu yapmak istiyorum klasik Windows Klasörü gibi değil işte.
Bahsettiğin şey üçgen oyun arşivi kanka

Bende yapmak istiyorumda üçgen oyun arşivinin sistem gereksinimleri biraz...
Sanki forza horizon indiriyoruz 8TB harddisk 16 gb ram bu nedir ya :C

1656369740417.png

Geri
Yukarı