Masaüstünü yenileyince gecikme sorunu

Mert Esenkaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün ne olduysa oldu. Masaüstünde sağ tık basıp yenilemeye basınca yenilemeyi 30 40 saniye sonra yapıyor. Yenile’ye bastıktan sonra birdaha basamıyorum yenileyene kadar. Sıkıntı neyden kaynaklanıyor olabilir Virüs olma ihtimali var mı?

Arkadaşlar bugün ne olduysa oldu. Masaüstünde sağ tık basıp yenilemeye basınca yenilemeyi 30 40 saniye sonra yapıyor. Yenile’ye bastıktan sonra birdaha basamıyorum yenileyene kadar. Sıkıntı neyden kaynaklanıyor olabilir Virüs olma ihtimali var mı?
Siz bu işlemi yaptığınız sırada Windows Update güncelleme yapıyor ya da yüklüyor olabilir. Şuan bir sorun var mı? Devam ediyor mu sıkıntı?

Siz bu işlemi yaptığınız sırada Windows Update güncelleme yapıyor ya da yüklüyor olabilir. Şuan bir sorun var mı? Devam ediyor mu sıkıntı?
Valla sıkıntı nasıl oluştu anlamadım. Windows Update i yoktu yapmıyordu yani bende Bilgisayarı Önerilen Güvenli Zamana Geri Çektim Sorun Düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı