Masaya bağlı çekmece kesilebilir mi?

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Biz bu yıl tanıdığımız bir mobilyacıya masa yaptırdık. Normalde Ikea'dan alalım dedim babama ancak Ikea'nın masası bomboş, kitaplarını koyamazsın falan dedi ve önceden de iş yaptığımız bir mobilyacıya gittik. Ölçüleri 135cm×70cm olan bir masa yaptırdık. Masanın solda da birleşik çekmece yaptırdık masa sallanmasın diye. Ama solda olduğu için sağa yakın oluyorum ve sağlak olduğum için fareyi masanın sağına koyuyorum. Elim fareye uzanırken düz gidemiyor ve bu aşırı rahatsız edici. Sol taraftaki çekmeceyi kesmenin bir yolu var mı?

Merhaba. Biz bu yıl tanıdığımız bir mobilyacıya masa yaptırdık. Normalde ıkea'dan alalım dedim babama ancak ıkea'nın masası bomboş, kitaplarını koyamazsın falan dedi ve önceden de iş yaptığımız bir mobilyacıya gittik. Ölçüleri 135cm×70cm olan bir masa yaptırdık. Masanın solda da birleşik çekmece yaptırdık masa sallanmasın diye. Ama solda olduğu için sağa yakın oluyorum ve sağlak olduğum için fareyi masanın sağına koyuyorum. Elim fareye uzanırken düz gidemiyor ve bu aşırı rahatsız edici. Sol taraftaki çekmeceyi kesmenin bir yolu var mı?

Bu soruyu mobilyayı yaptırdığınız ustaya sormanız daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı