Masaya Nasıl Güzel Led Döşerim?

dikkatet3806

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar, linkteki ledi alacağım. Bilerek 3 çipli ve kaliteli bir şey alıyorum. 150x75 boyutunda masaya bunu alta ve duvara yansıyacak şekilde nasıl döşerim? Masam düzenli olacak kabloları cırt kelepçe ile gizleyeceğim. 90x40 boyutunda bir mouse pad alıcam. 5 Metrelik bir ledi ben diyorumki alta 3.5 metre falan hafif kıvırarak dolandırıyım. Kalan kısmıda duvara bakan tarafa led duvara bakacak şekilde yapıştırırım. Sizin önerileriniz nelerdir?

Zaten bütün ekipmanları içinde satılıyor, dediğin şeyleri düşündüm güzel olur aslında.
Malzemeyi aldıktan sonra gerisi senin estetiksel, ince iş yapımına kalmış . Kolay gelsin.

T
Zaten bütün ekipmanları içinde satılıyor, dediğin şeyleri düşündüm güzel olur aslında.
Malzemeyi aldıktan sonra gerisi senin estetiksel, ince iş yapımına kalmış . Kolay gelsin.
Teşekkür ederim belki benden daha iyi akıl verenler olur. Sana bir sorum olacak hocam. Şimdi 75 derece gibi yerlerden büksem köşeleri dönerken kesilir mi? 3 çipli ya kaliteli heralde kesilmez diye düşünüyorum ben ama tam bükmem şöyle tam 90 derece değilde 70 derece falan kesilir mi?

T

Teşekkür ederim belki benden daha iyi akıl verenler olur. Sana bir sorum olacak hocam. Şimdi 75 derece gibi yerlerden büksem köşeleri dönerken kesilir mi? 3 çipli ya kaliteli heralde kesilmez diye düşünüyorum ben ama tam bükmem şöyle tam 90 derece değilde 70 derece falan kBenim
Bende led kullanıyorum 90 derece açı ile 2 tıldır herhangi bir sorunu yok.

Bende led kullanıyorum 90 derece açı ile 2 tıldır herhangi bir sorunu yok.
Hangi ledi kullanıyosun hocam tam büktün mü yani? Benim alacağım led dandik bir şey değil ben riske atmam ama yine de bükerim yani. Makas yerlerinden bükmemek gerekiyor galiba. Orası lehimlendiği için. Oraların düz olmasına dikkat edelim.

Hangi ledi kullanıyosun hocam tam büktün mü yani? Benim alacağım led dandik bir şey değil ben riske atmam ama yine de bükerim yani. Makas yerlerinden bükmemek gerekiyor galiba. Orası lehimlendiği için. Oraların düz olmasına dikkat edelim.
Aynen, iki led parçası arasından bükebilirsin. Lehim yerlerinden bükmemeni öneririm hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı