Masayı kaplayacak mouse pad önerisi

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Masam bu şekildedir. Uzun zamandır ücretsiz gelen mousepadi kullanıyorum. Mouse pad alacağım fakat aklıma bir soru takıldı. Mouse için olan boyutlarda mouse pad mi alayım yoksa laptopuda kaplayacak şekilde bir mouse pad mi?

WhatsApp Görsel 2023-11-15 saat 14.08.25_f20834ce.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masam bu şekildedir. Uzun zamandır ücretsiz gelen mousepadi kullanıyorum. Mouse pad alacağım fakat aklıma bir soru takıldı. Mouse için olan boyutlarda mouse pad mi alayım yoksa laptopuda kaplayacak şekilde bir mouse pad mi?

Eki Görüntüle 2015915
Bence mada boyu al daha şık oluyorlar tercih meselesi tabi.

Büyük almanı tavsiye etmem sadece mouse kullanımı için al. Onu temizlemesiyle uğraşamazsın. Ek olarak laptopu yükseltmeni tavsiye ederim.

Ben de tam onu diyecektim çıplak bir şekilde kullanılmamalı laptoplar soğutucu veya stant ile desteklenmesi lazım daha rahat nefes alması için.

Hayır ne alakası var.
Bezli ürün olduğu için altına temas ediyor ve soğumasını bir nebze engelleyebiliyor. Laptop'un altında boşluk varsa veya laptop soğutucu alacaksanız problem olmaz.

Rampage almayın ben kullanıyorum MP-24'e sahibim katlanınca tam düzelmiyor ütü yapınca LED'de problem çıkıyor. Şuan sorunu düzelttiğim için bir şey diyemeyeceğim. Kalite istiyorsanız HyperX Fury S XL alabilirsiniz, ama masanızın boyutlarına bakarak alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı