Maskelerin İçinde robot mu var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yemin ederim tüm forumu kandırdınız, ama hakkını vermek gerek güzel trollediniz.

Ama oraya açsam tepkilerini öğrenemezdim.
Tamam haklısın ama buradaki çoğu insan uyanınca bu konudaki mesajları görünce benim verdiğim tepkileri verecek. Tabi konuyu hatırlarlarsa. Pek başarılı bir troll değildi çünkü.
Yemin ederim tüm forumu kandırdınız, ama hakkını vermek gerek güzel trollediniz.
Hocam bu troll falan değil. Herkes böyle bir şey olmayacağının farkında. Maskede robot ne gezer.

Ama arkadaşlar haklı, troller çok iyi karşılanmaz. Eğer açacaksanız bir dahaki sefere mizah kategorisinde açın.

Tamam. Daha sonra açtıklarımı mizah kategorsinde yazarım.

Kimseyi yanıltmak istemiyorum ama maskelerin içinde robot olduğunu düşünüyorum. Bunun hakkında birçok video var. Ben de aynı deneyi yaptım benim maskede 22 tane robot var. Gerçekten çok korktum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
He robot. O robotlar akciğerine giriyor sonra seni öldürüyorlar. Dünya nüfusunu azaltmak için. Nanorobot deniyor onlara bilim insanları yapmış. 🤣

Tamam haklısın ama buradaki çoğu insan uyanınca bu konudaki mesajları görünce benim verdiğim tepkileri verecek. Tabi konuyu hatırlarlarsa. Pek başarılı bir troll değildi çünkü.

Hocam bu troll falan değil. Herkes böyle bir şey olmayacağının farkında. Maskede robot ne gezer.
Robotları toptan alıyorlar ondan ucuz. 😁

Dosya Ekleri

• komik2.png
    komik2.png
    133,8 KB · Görüntüleme: 29
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı