Mass Effect: Legendary Edition alınır mı?

W4rlock

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı:ASUS TUF RTX 4080 16GB OC

İŞLEMCİ:AMD RYZEN 7 7700X

RAM: 32GB (2x16)

ANAKART:ASUS PRIME X670E-PRO WI-FI soket AM5 6400MHz DDR5

SSD:MSI 1TB SPATIUM M390 NVMe M.2 SSD

GÜÇ KAYNAĞI:FSP Hydro PTM PRO HPT2-1200M 1200W 80+ platinium 120mm
Malum dolar kuru üzerinden almadan önce son indirimleri görüyoruz. Sizce ve herkes Mass Effect serisini öneriyor. Oyuna dair hiçbir bilgim yok sizce alınır mı? Sınırlı bir bütçem var, en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Gelip de "67 TL'ye yemek bile yiyemiyoruz." gibi değişik argümanlarda bulunmayın, bütçe sınırlı dediğim gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun muazzam bir şey zaten de ben eski olanlarını oynamıştım legendary bende ea nın yeni çıkardığı saçma şebelek launcher yüzünden açılmamış iade etmiştim çözümü vardır illa.

Malum dolar kuru üzerinden almadan önce son indirimleri görüyoruz. Sizce ve herkes Mass Effect serisini öneriyor. Oyuna dair hiçbir bilgim yok sizce alınır mı? Sınırlı bir bütçem var, en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Gelip de "67 TL'ye yemek bile yiyemiyoruz." gibi değişik argümanlarda bulunmayın, bütçe sınırlı dediğim gibi.

Jedi Fallen Order alabilirsiniz onun yerine alabiliyorsanız ikisini de alın ama illa ikisinden birini seçecekseniz Star Wars Jedi: Fallen order derim.

Jedi Fallen Order alabilirsiniz onun yerine alabiliyorsanız ikisini de alın ama illa ikisinden birini seçecekseniz Star Wars Jedi: Fallen order derim.

Jedi Fallen Order kütüphanemde mevcut hocam 5 saat oynayabildim umarım daha fazla vakit geçirebilirim.

Oyun muazzam bir şey zaten de ben eski olanlarını oynamıştım legendary bende EA'nın yeni çıkardığı saçma şebelek Launcher yüzünden açılmamış iade etmiştim çözümü vardır illa.

Önerirsiniz yani.

Piyasadaki en iyi aksiyon rpg serisi. Bu parayı daha iyi değerlendiremezsiniz.

Geri
Yukarı