Çözüldü Mass Effect: Legendary Edition içinde tüm seri ile tüm DLC'ler mi var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şimdi Mass Effect: Legendary Edition alırsam tüm 3 oyuna ve DLC'lerine sahip mi olacağım yoksa sadece tek oyun veya tüm DLC'lere mi sahip olacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi Mass Effect: Legendary Edition alırsam tüm 3 oyuna ve DLC'lerine sahip mi olacağım yoksa sadece tek oyun veya tüm DLC'lere mi sahip olacağım?

3 oyuna ve 3 oyunun 1 DLC hariç tüm DLC'lerine sahip oluyorsunuz. Varsa Game Pass'ten oynamanızı öneririm.

3 oyuna ve 3 oyunun 1 DLC hariç tüm DLC'lerine sahip oluyorsunuz. Varsa Game Pass'ten oynamanızı öneririm.

Çözüm
Sorunuzun yanıtı yukarıda verilmiş, ayrıca:
Bunu düşünmek yerine 7,90 TL'ye Amazon Prime satın alın ve 12-13 Temmuz tarihlerinde dağıtılacak bu oyuna kalıcı olarak sahip olun.

Hayır hocam sorduğum soru, o DLC ekstra bir hikaye oynanış süresi mi ekliyor yoksa normal oynanış süresinde kullanacağımız farklı bir silah falan mı yani.
Yapımcıların, DLC'nin kaynak kodlarına bile sahip çıkmaya üşendiği bir DLC'den bahsediyoruz. (Yapımcıların unuttuğu ıssız bir DLC...) O yüzden e yani, hikayeye birşey katacağını zannetmiyorum, ki üstteki @bados123 arkadaş ta belirtmiş zaten önemli paket olmadığını

Önemli bir DLC'nin kaynak kodlarını kaybettiklerini varsayarsak, onun yeniden yapımını eklerler zaten. Ki hiçbir yapımcının önemli olan bir DLC'yi boşverin yaptkları müziğin MP4 halini bile 3-5 yıl sileceğini zannetmem.

Önemli bir DLC değildir.
Önemli değil.
Gereksiz.
Olmamak önemli.
En önemli DLC'dir kendisi.

@körbiginar 2 yıl sonra çözüm olarak işaretledim kusura bakmayın, çözüm olarak işaretlemeyi bilmiyordum :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı