Mass Effect legendary Edition vs Battlefield 1

stinkie

Centipat
Daha fazla  
Mass Effect'in fiyatı düşürülmüştü. İndirimle de güzel fiyata düşmüş 104 TL. BF1 de zamlanır diye düşünüyorum, hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende battelbit Remastered var. Diye Mass Effect aldim 104 TL dip fiyati daha once bu kadar ucuzlamadi bu son firsat buyuk ihtimal zammi yer.

Seçtiğiniz diyaloglarla hikayenizin şekillenmesini istediğiniz bir oyun istiyorsanız Mass Effect LE ama hayır ben online odaklı oyunlardan hoşlanıyorum diyorsanız BF1.

Mass Effect'i Game Pass'ten oynarım belki diye düşünüyorum ama bi yandan fiyatı çok iyi. BF1 de Game Pass'te var ama online bi oyun olduğu için satın almam daha iyi olur gibi. Kararsızım. Son paramı harcayıp ikisini de alabilirim:)

Mass Effect'i Game Pass'ten oynarım belki diye düşünüyorum ama bir yandan fiyatı çok iyi. BF1 de Game Pass'te var ama Online bir oyun olduğu için satın almam daha iyi olur gibi. Kararsızım. Son paramı harcayıp ikisini de alabilirim:)

Ben iki oyunuda aldım sanada oneririm Mass Effect'ler Game Pass'den oynanmaz kaç yüz saatlik oyunlar kosa kosa oynasan biter1 ayda oda tat vermez bence BF1 de Online zam yemeden iki oyunuda al derim Mass Effect iyi ki yaz indirimlerinde tercihim olmadı şu an en ucuz fiyatı gordu oyun 104 TL BF1'de daha dusmez hatta kesin zam yer al derim iki oyunu. Gerçi aslında 4 oyun 3 masseffect 1 bf

Teşekkürler. Aynen Mass Effectler bayağı uzunmuş. Game Pass alsam bi ay sadece onları oynamam gerek bitirebilmem için. Biraz daha katıp direkt oyunu almak daha mantıklı. Neyse erkek adamın cebinde para olmaz zaten:)

Yeni konular

Geri
Yukarı