Mass Effect serisi oynanır mı?

Oynanır tabii ki. Oynamaman hata. İlk oyun çok eski gelebilir mekaniksel olarak ama diğer ikisine uzun saatler gömebikirsiniz.

A-RPG denince akla ilk gelen yapımlardan kendisi, imkanınız varsa deneyimlemeniz gereken bir yapım. Dilerseniz EA Play, dilerseniz de PC Game Pass ile oynayabilir ve arta kalan zamanda farklı oyunlara da girişebilirsiniz. Hazır Dead Space gibi oynular EA Play içerisine eklenmişken, Game Pass almak mantıklı olacaktır.

Epic bedava verebilir yakında. Yoksa bu kadar indirim almazdı. Para vermeye gerek yok.

Amazon Prime bedava vermişti zaten hocam. Arkadaş Steam kütüphanesinde görünmesini istiyorsa bu fiyata son fırsatı zaten.

Doğru düzgün Türkçe yaması yok sanırım bulamadım. Nasıl oyundur, sıkar mı? https://store.steampowered.com/app/1328670/Mass_Effect_Legendary_Edition/

Ben ilk oyunu çok beğenerek oynamıştım ikinci oyun için de Türkçe yama bekliyorum. İlk oyunu donanım haberde evilhuman çevirmişti kaliteliydi onu kullanabilirsin. 2. ve 3. oyun için Anonymous Çeviri şu an yapıyor. Tabii 2. ve 3. oyun için eski yamanın günümüze uyarlanmış versiyonu var onu da kullanabilirsiniz. Technopat'ta bir arkadaş paylaşmıştı, konuyu bulabilirsem linkini atarım. Aynı şekilde donanım haberde de paylaşıldı o yamalar.

2. ve 3. oyun sinnerclownceviri ekibi çevirdi. Başarılı sayılabilecek bir yama şu an o yamayla oynuyorum ben.

Geri
Yukarı