Master Case H500 750W Plus'ın Güç Kaynağı Kaliteli midir?

Alpha345

Hectopat
RTX 3060 Ti çıktığında bir sistem toplamayı düşünüyorum ve sistemimde bu kasa ve içindeki PSU'yu kullanmayı planlıyorum. PSU'su kaliteli midir? Sorun yaşayan var mı? Ayrıca kasanın hava akışının iyi olduğunu duydum, kullananlar hem kasa hem de PSU konularında tecrüberini aktarabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MWE White ürün. Başarılı bir ürün ancak kasa ve PSU için bütçenizi belirtirseniz daha iyi öneriler yapabiliriz diye düşünüyorum.

14000 lira gibi bir bütçe kaldığını düşünecek olursak 3070 ekran kartlı sistem toplayabilirsiniz.

14000 lira gibi bir bütçe kaldığını düşünecek olursak 3070 ekran kartlı sistem toplayabilirsiniz.
Ama 2000 tlye sadece 1080p monitör alabilirim ve bu durumda 3070 e yazık etmiş olurum ki çoğu kişi 3060 için bile 2k monitör tavsiye ediyor. Ben şu anda 3060 ti için bile 2k mı alsam diye kararsızım. Bütçe yetse hiç düşünmez 2k alırım ama büyük ihtimalle 1080p alacağım.
Asıl sorduğum şeye gelirsek yani bu kasayı tavsiye ediyor musunuz?

Ama 2000 tlye sadece 1080p monitör alabilirim ve bu durumda 3070 e yazık etmiş olurum ki çoğu kişi 3060 için bile 2k monitör tavsiye ediyor. Ben şu anda 3060 ti için bile 2k mı alsam diye kararsızım. Bütçe yetse hiç düşünmez 2k alırım ama büyük ihtimalle 1080p alacağım.

Asıl sorduğum şeye gelirsek yani bu kasayı tavsiye ediyor musunuz?
itopyada indirimlerden 2k monitörler 2100 civarı fiyatlara bulunabiliyor ayrica 3060ti diye bir kart yokki?

yeni nesil kartlari pek araştirmadim, önceki nesil kartlarda aklim kaldı demekki kusura bakmayın
Estağfirullah ne kusuru? Ayrıca indirim konusunda haklı olabilirsiniz ancak son birkaç ayda monitör fiyatları baya arttı. Bu yüzden indirim olsa da o fiyatlara kaliteli bir 2k monitör bulabileciğimi düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı