Cooler Master MWE 750W 80+ güç kaynağı iyi midir?

Japon kondansatörlü güç kaynakları kalitelidir. Kondansatör elektrik akımını tutan elektronik parçanın adı. Alternatifi olan Çin kondansatörleri ise kalitesiz. Cooler Master iyi bir marka ancak hangi firmanın güç kaynaklarını kullandığını öğrenmeniz gerekiyor. Genelde büyük firmalar, üretici firmaların yaptığı ürünlere etiketi ile satışa sunar. Son olarak Seasonic tavsiyemdir.

Japon kondansatörlü güç kaynakları kalitelidir. Kondansatör elektrik akımını tutan elektronik parçanın adı. Alternatifi olan Çin kondansatörleri ise kalitesiz. Cooler Master iyi bir marka ancak hangi firmanın güç kaynaklarını kullandığını öğrenmeniz gerekiyor. Genelde büyük firmalar, üretici firmaların yaptığı ürünlere etiketi ile satışa sunar. Son olarak Seasonic tavsiyemdir.

High Power, Cooler Master veya Thermaltake alacağım.
Ve benim önerdiğim nasıldır hocam?

Zaten şuan PSU katman listesinin başını çeken isim Seasonic. Corsair ise 1. katman ve 5. sırada diye hatırlıyorum. Arkadaşım 6 yıl önce Corsair'in 550w bir PSU'sunu almıştı. Şuan hala sorunsuz kullanıyor. Tavsiye ederim Corsair.

Ben zaten 80+ önerdim üstüne üstük Gold sertifikasına sahip, CM MWE ise 80+ Silver.
En iyisi buradan bakın.

Bunun modüleri yok mudur hocam?
Gold performance GD olur önerim.

Teknobiyotik üzerinden alın hem fiyatı uygun hem ülkeye onlar getiriyor. (Akortek bilişim)

750 Watt 80+ modülerli bir PSU önerir misiniz hocam? (Marka da yazın.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer alabiliyorsanız şimdi alın derim, güzel indirim yapılmış. Full modüler olması da cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı