Master Of Orion İçin Büyük Güncelleme Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Master of Orion için gelen yeni güncelleme, ırkların karakteristik özelliklerinden oyun dinamiklerine kadar birçok yenilikle getiriyor. Erken erişim sürecinin sonuna yaklaşan Master of Orion, son güncellemeyle önemli yenilikler kazanıyor. Oyuncuların geri bildirimleri dikkate alan geliştiriciler, özellikle yapay zeka ve oyun dengeleri konusuna yönelmiş. Böylece oyuncuların galaksiye daha hızlı ve gerçekçi bir şekilde yayılması hedefleniyor. Ayrıca alınan basit kararların

Master Of Orion İçin Büyük Güncelleme Geldi Technopat

Daha fazlası...

Ali abi merhaba öncelikle sizi youtube'dan uzun zamandır takip ediyorum fakat sitenize üye olmak hiç nasip olmamıştı.Abi benim bi problemim var yarımdcı olabilirsen çok sevinirim nereye konu açacagımı nereye yazacagımı bilemedim o yüzden en son gönderine cevap atıyım dedim(özür dilerim cahilliğim için). Abi ben 2-3 ay önce monster abra a7 v5.3 Gaming Laptop(Lafta gaming laptop) aldım.fakat LOL ve CS.GO gibi oyunlarda düşük fps(100) alıyorum benden daha düşük ekran kartlarına sahip başka arkadaşlar kat kat yüksek fps alırken bende durum bu sorun nerden kaynaklanıyo olabilir acaba? Yada benmi aşırı bi performans bekliyorum Gtx950M'den

NOT: Recep abinin harici ekran kartıyla çalıştırma videolarını felan izledim aynı şeyleri uyguladım fakat hala aynı fps sorununu yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı