MASTERCASE 5 Modüler Parçalar Nereden Alınır?

asinan34

Kilopat
Daha fazla  
PC toplarken mastercase 5 kasa tercih etmiştim. Yalniz pro daha gelmemişti aldiğimda, şimdi pro parçalarini eklemek istiyorum özellikle "top cover kit sivi soğutma aparati ile" ve "side panel(camli)" olan fakat araştirmalarim sonucunda söyleyebilrim ki bu parçalar türkiyede satilmiyor, inventus'a mesaj attim tedarikçilerinin getirmediğini söyledi. Cm-eu store'dan sipariş vermek istedim, üst kapak+sivi soğutma aparati+yan camli kapak fiyati 45 euro buraya kadar çok güzel ama shipping ücreti 45 eur daha istiyor. Toplamda 100euro'ya geliyor. Hal böyle olunca da baya pahaliya geliyor. Cooler master türkiye facebook sayfasinda konuyu defalarca dile getirme rağmen de sürekli ayni şey yok çalişiyoruz ediyoruz bilmem ne ortada hiçbir şey yok. Bu konuda ne yapabilriz, bilgisi olan ya da yardimci olabilecek var mi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı