Masterfox 4'lü fan seti alınır mı?

rotzmed78

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
Kasanız güzel, hiç fanınız yok anladığım kadarıyla. Baktığınız iki üründe molex girişli ve güç kaynağınızdan enerji alacak, tam devirde dönecek. İki markaya da hakim değilim fakat bu bütçede alacağınız fan verimliliği birbirinden daha fazla olmaz diye düşünüyorum. Frisby markası için bir takım şikayetler gördüm. Masterfox kendi sitesinde 4'lü set 270 lira. Trendyol vs 170. Bu arada iki fan içinde teknik özellik detaylarını göremedim :) Vatandaşın fiyatı uygun, tercih sizin.

Merhaba,
Kasanız güzel, hiç fanınız yok anladığım kadarıyla. Baktığınız iki üründe Molex girişli ve güç kaynağınızdan enerji alacak, tam devirde dönecek. İki markaya da hakim değilim fakat bu bütçede alacağınız fan verimliliği birbirinden daha fazla olmaz diye düşünüyorum. Frisby markası için bir takım şikayetler gördüm. Masterfox kendi sitesinde 4'lü set 270 lira. Trendyol vs 170. bu arada iki fan içinde teknik özellik detaylarını göremedim :) vatandaşın fiyatı uygun, tercih sizin.

Fanların fiyatı çok artmış. Bunlarda kaliteli değil sanırım. Biraz bütçemi yükselteyim.

Geri
Yukarı