Masterliquid ML240L RGB Kasanın RGB Hub'ı ile nasıl kontrol edilir?

yusuf7575

Centipat
Öncelikle iyi bayramlar.

Bende Aerocool Klaw RGB kasa ve X570 GAMING Plus anakart var. Mystic Light üzerinden kasa üzerinde bulunan fanların RGB'sini kontrol edebiliyorum fakat yeni aldığım Masterliquid ML240L RGB soğutmanın ayrı kontrolcüsü olduğundan dolayı soğutmayı ayrı kontrol edebiliyorum. Ve bu bu durum beni rahatsız etti. Soğutma üzerindeki RGB bağlantıyı anakart üzerinde bir yere bağlayıp kontrol etme durumum var mıdır? Ya da kasa üzerinde bulunan RGB kontrolcü süne bağlama aparatı bulunur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutma pompasından ve fanlardan çıkan RGB kablolarının bağlı olduğu 1 to 3 splitter kablo olması lazım. Onun diğer ucunu "JRGB" yazan portlardan birine takmanız yeterli olacaktır. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken husus, kablonun üstündeki ok işareti ile soketlerin altındaki "+" işaretinin denk gelmesidir.

Öncelikle iyi bayramlar.

Bende Aerocool Klaw RGB kasa ve X570 GAMING Plus anakart var. Mystic Light üzerinden kasa üzerinde bulunan fanların RGB'sini kontrol edebiliyorum fakat yeni aldığım Masterliquid ML240L RGB soğutmanın ayrı kontrolcüsü olduğundan dolayı soğutmayı ayrı kontrol edebiliyorum. Ve bu bu durum beni rahatsız etti. Soğutma üzerindeki RGB bağlantıyı anakart üzerinde bir yere bağlayıp kontrol etme durumum var mıdır? Ya da kasa üzerinde bulunan RGB kontrolcü süne bağlama aparatı bulunur mu?
Merhabalar,fan icin kullandiginiz ayri uygulama nedir acaba? Bende de ayni fan var ve 1 tanesinin isiklari yanmiyor onun icin uygulama ismini yazar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı