MASTERPULSE MH750 kulaklık cızırtı problemi

Metfaren

Hectopat
Daha fazla  
Aldığım vakitten beri MASTERPULSE MH750 kulaklığından; oyunlarda, film ve dizilerde, müziklerde ve videolarda kısık sesteyken, film açıkken konuşma veya müzik sesi gelmediğinde rahatsız edici cızırtı sesi geliyor. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var, spotify'dan müzik dinleyip durdurunca cok kötü cızırtı oluyo. CS GO da ses kasarken sorun yaşıyorum. bilgisi olan yardım edebilirmi ?

Ben de aynı problemi yaşıyorum, ses seviyesini 50 de tuttuğum zaman cızırtı minimuma iniyor, eğer 52'ye çıkarsam cızırtı artıyor çok saçma ama işe yarıyor deneyin derim.

Ben de aynı problemi yaşıyorum, ses seviyesini 50 de tuttuğum zaman cızırtı minimuma iniyor, eğer 52'ye çıkarsam cızırtı artıyor çok saçma ama işe yarıyor deneyin derim.
Benzer yöntemi kilanıyorum ayrıca cızırtı artınca ses ayarlarını sıfırlıyorum. Bu ek yöntemle ses seviyesi 12 ye gelince sorun olmuyor. Almayı düşünenler kesinlikle uzak dursun malesef düzgün yazılım desteği yok.

@enonertetanem Hocam siz bir bakın isterseniz konuya, bende mh751 ve mh752 bekliyorum olurda uygundan stoğa girerse diye olmadı cloud silver falan. Arkadaşlar böyle diyince şimdi bir şey oldum. Çözebildiniz mi acaba sorunu, gerçi ocak ayından beri bu sorunu yaşıyormuşsunuz ama merak ettim, herkes çok memnun çünkü kulaklıktan ve şikayet eden görmemiştim pek? @ProgamerTR @clo3

@enonertetanem Hocam siz bir bakın isterseniz konuya, bende mh751 ve mh752 bekliyorum olurda uygundan stoğa girerse diye olmadı cloud silver falan. Arkadaşlar böyle diyince şimdi bir şey oldum. Çözebildiniz mi acaba sorunu, gerçi ocak ayından beri bu sorunu yaşıyormuşsunuz ama merak ettim, herkes çok memnun çünkü kulaklıktan ve şikayet eden görmemiştim pek? @ProgamerTR @clo3
Masterpulse kötü olan diye biliyorum, bir de rebrand değil.

MH751, Takstar Pro 82'nin rebrandi yani bu ikisinin alakası yok. MH750 olduğuna bakma.

Geri
Yukarı