Çözüldü Mastürbasyon ne sıklıkla yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatal23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben 14 yaşındayım ve 3 aydır mastürbasyon yapıyorum. Aklıma birkaç şey takıldı sizlere sormak istedim. Ben günde en az 1 en fazla 2 kez mastürbasyon yaparım. Acaba bu sayılar gelecekte boy uzama, kısırlık, ağrı, unutkanlık, dersleri anlama zorluğu gibi sorunlara yol açar mı? Açarsa günde veya haftada kaç kez yapmalıyım. Teşekkürler.

Çözüm
Mastürbasyon haftada 2 maks 3 kere yapılmalı, baskılı yapılmamalı ve yavaş yapılmalı. 1 ay boyunca arınmaya çalışın yani yapmayın, sonra doğru mastürbasyon yaparak ilerideki seks hayatınızı koruyun. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.....

Selam dostum mastürbasyonu bırakma hakkında bazı şeyler yazmışsın sana kendi yaptıklarım hakkında ve yapabileceklerini söyliyeyim. Kankam öncelikle erotik seni teşvik eden şeylerden elinden geldiğince uzak durman gerekiyor. Ekran süren yani telefonda ne kadar çok vakit geçirirsen boş vaktin ne kadar çok olursa bu sürekli aklına gelir aklına geldikçe olduğun yerden kalkmani evde bir süre dolanmanı tavsiye ediyorum üstüne zihnini meşgul edicek gün içerisinde vaktini dolduracağın birşeyler yapmanı öneririm üstüne bunu tablo yaparsan ve her yapmadığın gün ticket atarsan bunun ilerleyişini gördüğünde mutlu olucaksın eğer hafıza kaybı unutkanlık odaklanma problemlerin varsa mastürbasyonu bıraktıktan yaklaşık 2.5 , 3 ay civarında kendini daha mükemmel dinç ve güçlü hissediceksin söylediğine göre yaptıktan sonra garip bir his yaşıyor olman bunu kısır döngüye alman belirli kategorilerde muhtemelen izliyorsun ve bunun sıklığı yüksek muhtemelen buda dopamin sistemini bombardımana tutuyor ve kendini halsiz yorgun hissediyorsun benim söyleceğim daha tonlarca şey var ama bunlarda işine yarıyacaktır muhtemelen eğer birazcık bu işlerle ilgiliysen Ozan Usta diye bir YouTube kanalı var onu izliyebilirsin bu konular hakkında gayet bilgi sahibi ve bu konuda biraz daha işine yarıyabilir linkinide aşağıya bırakıyorum https://youtube.com/channel/UCwc5JlWhV6ifLpFsqFAonSA

O yaşlarda hormonlar çok aktif olur. Ben de o yaşlardayken nerdeyse her gün yapardım ama tavsiye etmem. Hafıza zayıflığı ve konsantrasyon bozukluğuna neden oluyor.

Arkadaşlar selam. Ben 14 yaşındayım ve 3 aydır mastürbasyon yapıyorum. Aklıma birkaç şey takıldı sizlere sormak istedim. Ben günde en az 1 en fazla 2 kez mastürbasyon yaparım. Acaba bu sayılar gelecekte boy uzama, kısırlık, ağrı, unutkanlık, dersleri anlama zorluğu gibi sorunlara yol açar mı? Açarsa günde veya haftada kaç kez yapmalıyım. Teşekkürler.

Yapmak gerekli bir şey mi peki yani birkaç haftada bir yapmak gerekir mi yapmasak sorun olur mu?

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı