Mastürbasyon sonrası idrar yapamamak

Mastürbasyon yaparken idrar kanalları mastürbasyona ayrıldığı için boşalmanın ardından direkt olarak idrarınızı yapamazsınız yapmak içinde zorlamayın zarar verirsiniz. Mastürbasyon sonrasında mesanede kalan meni doluluk hissi yapar fakat bu çok fazla değildir, çok canınız yanıyor, ağrısı falan fazlaysa meni geri kaçması gibi bir sıkıntı olabilir. Mastürbasyon sırasında kendinizi kastığınız zaman veya fazla mastürbasyon sonucu böyle şeyler olabilir. Penisiniz ve karnınızın arasındaki bölgeye mesane adı veriliyor ayrıca idrarın bulunduğu yer kısacası. Çok su için şimdilik o mesaneyi bir yenileyin ağrı sızı devam ederse doktora gidersiniz.

Yanlış anlamayın ama burada sadece ben mi mast. Yapmanın garip olduğunu düşünüyorum?
Ergenlik çağına girdikten sonra kızlar için de erkekler için de mastürbasyon yapmak bir içgüdüdür. İçinde oluşmaya başlayan cinsel dürtüyü tatmin etmenin en kolayı da mastürbasyondan geçer. Ne abazalıktır ne de olağandışı bir davranıştır, kişinin kendini tatmin etme yoludur. Bazıları tercih etmez o ayrı, o kişiler zaten içindeki dürtüyü bastırmayı öğrenmiştir.

Ergenlik çağına girdikten sonra kızlar için de erkekler için de mastürbasyon yapmak bir içgüdüdür. İçinde oluşmaya başlayan cinsel dürtüyü tatmin etmenin en kolayı da mastürbasyondan geçer. Ne abazalıktır ne de olağandışı bir davranıştır, kişinin kendini tatmin etme yoludur. Bazıları tercih etmez o ayrı, o kişiler zaten içindeki dürtüyü bastırmayı öğrenmiştir.

Bana sorarsan bu garip bir şey, bunun 31 çekmekten pek farkı yok sadece sabun yok ve akmıyor yani bu tarz şeyler bana garip geliyor ama kişiden kişiye değişir o ayrı.

Bana sorarsan bu garip bir şey, bunun 31 çekmekten pek farkı yok sadece sabun yok ve akmıyor yani bu tarz şeyler bana garip geliyor ama kişiden kişiye değişir o ayrı.
Dostum 31 dediğin şey mastürbasyon oluyor zaten.

Senin çekmekten başka araştırman gereken başka şeyler var belli oldu. Tam olarak ne akmıyor bu arada?

Affedin, aklıma bu video geldi. Arkadaşa yardımcı olmak adına bilgi verdik, sıra eğlenmekte değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok fazla sıkmışsın kendini, kasığın gerilmiş. Biraz uzan sırt üstü, video vs. aç izle kafanı dağıt gerçek hayata dön. Sonra lavaboya gittiğin zaman ayakta değil oturarak idrarını yapmayı dene. Çok beklemene gerek yok, 5-10 dakika uzansan kâfi.

Eğer ağır bir durumun yoksa bence banyo et ama ağır diyorsan doktora gözük derim.

Bir de bol bol su veya içecek iç ki idrar isteğin artsın.

Teşekkür ederim arkadaşlar, bu iki fikri birleştirdim ve banyoya girip 5 10 dakika uzandım. İşe yaradı teşekkür ederim.

Geri
Yukarı