Mastürbasyon sonrası pişmanlık duymamak

Günah çünkü cayır cayır yanar.

Konudan bağımsız, şu üslubu kullanan hacılar hocalar sayesinde dinden soğuyor insanlar.

Günah değildir, hangi ayetten böyle bir anlam çıkardınız?

Cinsellik ihtiyaç, mastürbasyon da -dozunda- son derece normal. Mastürbasyon yapmasanız bile rüyalanarak yine o malzemeyi vücuttan atacaksınız zaten. Kısacası pişman olacak bir şey yok.

Konudan bağımsız, şu üslubu kullanan hacılar hocalar sayesinde dinden soğuyor insanlar. Günah değildir, hangi ayetten böyle bir anlam çıkardınız? Cinsellik ihtiyaç, mastürbasyon da -dozunda- son derece normal. Mastürbasyon yapmasanız bile rüyalanarak yine o malzemeyi vücuttan atacaksınız zaten. Kısacası pişman olacak bir şey yok.
Çok komiksin 100 milyar spermin 1 çocuk dogucak o zaman geri kalanının yüzüne yanacak bir git kardeşim.

Cübbeli Ahmet hocamız, zina durumu varsa yapılabilir demiş. Öbür türlü günah!

Mastürbasyon ihtiyaç için yapılıyorsa günah değildir. Eğer gerekenden fazla yapıp zevk için yapıyorsan o zaman günah olur. Herkesin vücudu farklı. Benim için haftada 4 kere yetiyor. Şu an bir eş yapamam ve zinaya yaklaşmamak için yapıyorum mesela bu günah olmuyor ama mesela ben benim ivin haftada 4 defa yapıp 6 kere yapıyorsam zevk için o zaman günah oluyor. Mastürbasyonu yaptıktan sonra gusül al yeterli olur.

Günah çünkü Cehhennemde cayır cayır yanar. O elinden kayıp gidenler öbür dünya da karşısında çocuk olarak çıkacaklar, sonra da; babey babey niye beni doğurmadın diye taşlayacaklar. 🤣
Kaynak atar mısınız hocam? Nereden duydunuz bunu merak ettim.

Cübbeli Ahmet hocamız, zina durumu varsa yapılabilir demiş. Öbür türlü günah!

Cübbeliyi dikkate alıyorsanız vay halinize. Çok saçma sözleri var zaten :D.

Son düzenleme:
Cami de birçok nur yüzlü aksakallı bir hocamız söylemişti. O öyle buyuruysa doğrudur. Koskoca hoca yalan mı söyleyecek.

Sizin ateist olduğunuzu biliyorum merak etmeyin :). Ve evet.

Ha bir de noktalama işaretlerini düzgün kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı