Mastürbasyon Yaparken Halsizlik

Desperado14

Picopat
Arkadaşlar 14 yaşındayım, 2 hafta önce kan testi yaptırdım. Doktorda kan değerlerim ve vitaminlerim normaldi eksikliğim yoktu fakat mastürbasyon yaparken halsiz oluyorum. Aileme söylemeye de utanıyorum, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmaya başladığında mı direk başlıyor? yoksa süreyi uzun tutunca mı yavaş yavaş mı geliyor? Gün içinde yorulacağın şeyler mi yapıyorsun ya da gün içinde enerjinin düştüğü zamanlar mı yapmaya çalışıyorsun?

Mastürbasyon zaten insanı mental olarak da yoran bir şey. Yaptıktan sonra kendini mayışmış hissetmen normal. Çok yorgun hissediyorsan çok sık yapıyorsundur.

Mastürbasyondan sonra gelen o pişmanlık, yorgunluk ve b*k gibi olma hissi. Dostum olabildiğince ara ver 10-15 gün hiç yapma. Ondan sonra her aklına geldiğince yapmazsan daha az etkisi olur.

Yapmaya başladığında mı direk başlıyor? yoksa süreyi uzun tutunca mı yavaş yavaş mı geliyor? Gün içinde yorulacağın şeyler mi yapıyorsun ya da gün içinde enerjinin düştüğü zamanlar mı yapmaya çalışıyorsun?
Direkt değil zaten süreyi uzun tutmuyorum fazla ortalama yapıyorum. Başladıktan 1-2 dakika sonra oluyor halsizlik.

Dostum senin şuan sınav haftan değil mi ? Çekeceğine 2 ders çalış.
Çalışıyorum fakat bazen çok çekesim geliyor çektikten sonra dersi daha iyi anlıyorum.

Geri
Yukarı