Mastürbasyon yapmak kan tahlilinde anlaşılır mı?

Aslında sosyal medyada gördümde. Kan tahlili verdikden sonra, doktor oğlunuz çok fazla mast yapıyor deyince gelen pişmanlık hissi diye. Ondan bir tırsdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Agalar hani doktor diyor ya, bilmem ne bilmem ne, yazıyorum. Sonra tüpe yapıştırıyor. Onlar da ne derse, hormon testi oluyor galiba öyle hormon testi demez. Bir de bu sperm glikoz ya. Glikoz da şeker. Acaba şeker düşüklüğünden anlaşılır mı? Şekere net bakacaklar da. Bir de şey var. İnsülin hormonu var mı yok mu diye bakacaklar net. Onun içinde hormon testi mi yapacaklar? Yapacaklarsa dediklerinize göre bir salavatınızı alırım.
Zannediyorum dışarı şeker attığın için vücudunda az kaldığınız düşünüyorsun. Mümkün değil. Yarım saatte bir frekansla 1 hafta yapsan yine de zannetmiyorum şekerinin azalacağını bu şekilde. Vücut dengeler kendini. Aramızda doktor varsa cevaplasın ancak söyleyebilecekleri tek şey "bu vatandaşın maskülen x hormonu, y hormonu vs. yüksek. Ancak daha yeni ergen olsa, henüz konuyu öğrenmemiş olsa yine de olabilir. Ayrıca tahmin ediyorum standart bir kontrole uğrayacaksınız. Normal değerlere bakılacaktır muhtemelen. Ben bu yazıyı yazana kadar kesin ülkede kaç kişi kan verdi test için gece olmasına rağmen. Herkesin sonucunda böyle bir bilgi olsa zaten hepimiz bilirdik. Korkutma kendini yani, şimdiden böyle düşünürsen doktor karşısında tansiyonun düşer. Şüphelenip her şeye bakmak ister ailen ondan sonra 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı