Masumlar Apartmanı dizisi nasıldır?

Bence pek de güzel değil. İnsanların psikolojisini bozmaya çalışıyorlar herhalde.

Ayrıca klasik aşk dizisinden pek bir farkı yok, 1 dakika boyunca bakışmalar falan, sıkıyor.

Başka platformlarda izlenenlere göre uzun ve daha çok bölümlü dizi süreleri sonucu oluşan bakışma ve araya doldurmak için konulan sahneler tabii ki sıkıcı ancak eleştiremiyorum. Çünkü düzen böyle ve şu an pek de değiştirecek yok gibi. Bir yandan da insanların alışkanlığı böyle kısalırsa da eminim ki uzun olsun diye eleştiren büyük bir kitle olacaktır. İnsanlar günün o saatini(herkes için değil tabii ki de) televizyon karşısında uzanıp kimisi yarı uyanık kimisi de beynini fazla yormadan dinlendirirken gözü bir şeyle meşgul olsun diye kimi de hayranlıkla dizi izlemeye alışmış. Diziye dönecek olursak son dönemde beğendiğim nadir yerlilerden ve diğerlerinden ayrıldığını düşünüyorum konu olarak özellikle. Çünkü her zamanki tantanalardan daha farklı daha önce bizim dizilerde yer almayan şeylerde var içinde ve şu ana kadar beni sıkmadı hatta yeni bölümünü de merakla bekliyorum. Ezgi Mola'yı da dramada psikolojik bir hastalığı olan bir karakter olarak görmek şaşırtıcı ancak zevkle izliyorum özellikle onu.🙂🙂🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı