Mate 10 Lite SIM kart tepsisi nerede bulunur?

Taha Can Han

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core 2 Duo T6600 2.2 Ghz | Ati Mobility Radeon Hd 4570 | 120 GB Sdd | 2x2 Ddr3 800 mhz Ram | Windows 10 19h2 Home
İnternette baktım lakin, tanıdık olmayan siteler çıktı. SIM kart tepsisini nerede bulabilirim. Bir de renk seçince fiyat değişiyor. Rengin önemi var mı? Sonuçta tepsi aynı renk farklı.

Yok mu? Yardımcı olacak.

Forumu arama motoru olarak kullananı da ilk defa gördüm valla hocam, burada konu açana kadar başlıkta yazdığınız gibi google'a "Mate 10 Lite Sim Kart Tepsisi" yazıp aratsaydınız çok rahat bulurdunuz.

Buyrun istediğiniz ürünün linki; Huawei Mate 10 Lite Sim Kart Tepsisi Siyah Fiyatları ve Özellikleri

Renk konusuna gelecek olursak, telefonun renk seçeneği varsa Huawei renk bütünlüğü bozulmasın diye tepsiyi de telefon rengine uyarlamış olabilir. Sonuç itibariyle telefonun sürekli içinde duracağı için rengin pek öneminin olduğunu düşünmüyorum. Hangisi ucuzsa ondan alınabilir bence.

Düzeltme; İlan görsellerine dikkat etmemiştim. Tepsi kapakla tümleşik olup, kapağının telefonun dış kısmında kalacak olmasından dolayı renk biraz sorun teşkil eder. Örneğin siyah telefona altın renkli tepsi aldığınızda sim kart yuvasının olduğu kısım altın renginde sırıtacaktır.

Son düzenleme:
İnternette baktım lakin, tanıdık olmayan siteler çıktı. SIM kart tepsisini nerede bulabilirim. Bir de renk seçince fiyat değişiyor. Rengin önemi var mı? Sonuçta tepsi aynı renk farklı.

Yok mu? Yardımcı olacak.

Rengin önemi var tabii ki. Gold kasaya gidip siyah tepsi takarsanız çok saçma durur. Rengi neyse onu takın.

Diğer renkler burada mevcut;

Geri
Yukarı