Mate 20 Lite ısınıyor

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 2018'den beri Mate 20 Lite kullanıyorum Ghost screen sorunu olmuştu servisinde batarya ve ekranı değiştirdiler her neyse garantisi biteli 5 ay falan oldu telefonu günlük kullanırken sanki oyun oynuyormuşum gibi işlemci tarafı aşırı ısınıyor ve telefonumda 1 tane bile oyun yok Twitter'da ve Instagram'da gezerken bu ısınmalar oluyor hani sıcak havaların etkisi mi diyeceğim ama bu kadar ısınması imkansız telefonu aldığımdan beri format atmadım acaba hard reset atsam düzelir mi yoksa kirin 710'un kronik sorunu mu?

Otomatik parlaklığı kapatmak işe yaramıyor. Isındığı için otomatik kısıyor. Format atmakta fayda etmiyor. Bence güncellemeden ısınma sorunu oldu. Yaz sıcakları da devreye girince daha da arttı. Birkaç ay önce böyle olmuyordu. Bu arada benim de ekran değişti Ghost screen yüzünden.

Şu an telefonu sıfırlıyorum sıfırlanırken bile flaşın olduğu bölgeye el dokundurulmuyor o dere sıcak Huawei aldığma bin pişmanım telefonun tasarımı falan güzel ama yazılım konusu vasat umarım yakın zamanda iOSa geçerim.

Şu an telefonu sıfırlıyorum sıfırlanırken bile flaşın olduğu bölgeye el dokundurulmuyor o dere sıcak Huawei aldığma bin pişmanım telefonun tasarımı falan güzel ama yazılım konusu vasat umarım yakın zamanda iOSa geçerim.

Sanırım çoktan sıfırlandı diğer soruya cevap vermeye gerek yok.
Evet Huawei konusunda halısınız. iPhone 13 çıkınca 11'in düşmesini bekliyorum. Ben de alacağım.

Evet orası ısınıyor. Aslında ben memnunum 3 yaşına gelmesine rağmen sistemde şişme, donma yok hala seri cihaz ve bataryası da hala taş gibi. Pekte format atmışlığım yok açıkçası ona rağmen böyle iyi. Son aylarda bir ısınma sorunu var ama bende el değmeyecek kadar değil. Şu son 2 gündür pek hissetmiyorum o sorunu da geçen gün güncelleme geldi ondan olabilir. Onu da deneyin bence yapmadıysanız yaptıysanız bilemiyorum. Tabi hava Aydın'da 50 dereceden sonunda 35'lere indi onunda etkisi olabilir. Şuan benim tek şikayetim ekran parlaklığını bazen telefonu zorlayınca kısması.

Ekleme: Bende mevcut sürüm şuan 10.0.0.286 sizde bir kontrol edin bu gelince biraz aşırısı ısınması geçti. Daha yeni geldi.

Merhabalar 2018'den beri Mate 20 Lite kullanıyorum Ghost screen sorunu olmuştu servisinde batarya ve ekranı değiştirdiler her neyse garantisi biteli 5 ay falan oldu telefonu günlük kullanırken sanki oyun oynuyormuşum gibi işlemci tarafı aşırı ısınıyor ve telefonumda 1 tane bile oyun yok Twitter'da ve Instagram'da gezerken bu ısınmalar oluyor hani sıcak havaların etkisi mi diyeceğim ama bu kadar ısınması imkansız telefonu aldığımdan beri format atmadım acaba hard reset atsam düzelir mi yoksa kirin 710'un kronik sorunu mu?

Kirin 710, Huawei'in çok fazla modelinde kullanılan ve herhangi bir sorunu olmayan yonga setidir.

Havaların sıcaklığından büyük ihtimal.
720G bile ısınıyor bu havada bence normal.

Hocam EMUI, Android arayüzleri arasındaki en kaliteli arayüzlerden birisidir.

Eğer anormal bir sıcaklık varsa (ana menüde gezerken 45-50 derece sıcaklık) donanımsal olması muhtemel.

Evet orası ısınıyor. Aslında ben memnunum 3 yaşına gelmesine rağmen sistemde şişme, donma yok hala seri cihaz ve bataryası da hala taş gibi. Pekte format atmışlığım yok açıkçası ona rağmen böyle iyi. Son aylarda bir ısınma sorunu var ama bende el değmeyecek kadar değil. Şu son 2 gündür pek hissetmiyorum o sorunu da geçen gün güncelleme geldi ondan olabilir. Onu da deneyin bence yapmadıysanız yaptıysanız bilemiyorum. Tabi hava aydın'da 50 dereceden sonunda 35'lere indi onunda etkisi olabilir. Şu an benim tek şikayetim ekran parlaklığını bazen telefonu zorlayınca kısması.

Ekleme: Bende mevcut sürüm şu an 10.0.0.286 sizde bir kontrol edin bu gelince biraz aşırısı ısınması geçti. Daha yeni geldi.

Telefonu hep en güncel tutarım güncelleme geldiği an yaparım telefonu ilk aldığımda böyle bir ısınma yoktu donanımsal olabilir ana ekranda gezerken değil de Instagram'da falan dolaşırken ısınma başlıyor.
Kirin 710, Huawei'in çok fazla modelinde kullanılan ve herhangi bir sorunu olmayan yonga setidir.

Havaların sıcaklığından büyük ihtimal.
720G bile ısınıyor bu havada bence normal.

Hocam EMUI, Android arayüzleri arasındaki en kaliteli arayüzlerden birisidir.

Eğer anormal bir sıcaklık varsa (ana menüde gezerken 45-50 derece sıcaklık) donanımsal olması muhtemel.

Ana menüde gezerken değil de Twitch YouTube Instagram kullanırken ısınma oluyor, hocam arayüz kaliteli olabilir ama hiçbir Android'de IOS'taki stabilite yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı