Matebook 14 ekran gidip gelmesi

aydoğan akkoç

Hectopat
Yer
Lüksemburg
Merhabalar, öncelikle cihazım Matebook 14 Ryzen 7'li modeli 1 buçuk ay önce aldım ve son 4 gündür videoda görüldüğü gibi menteşeyi oynatıtığımda görüntü gidip geliyor. Data Flex kablosu zarar görmüş olabilir diyorlar. 1 buçuk ayda nasıl bir yıpranma olabilir? Sorun sizce ekranda mı? Şu an Matebook 14'ten yazıyorum ekranı oynatmadığım sürece görüntü gidip gelmiyor.

Merhabalar, öncelikle cihazım Matebook 14 Ryzen 7'li modeli 1 buçuk ay önce aldım ve son 4 gündür videoda görüldüğü gibi menteşeyi oynatıtığımda görüntü gidip geliyor. Data Flex kablosu zarar görmüş olabilir diyorlar. 1 buçuk ayda nasıl bir yıpranma olabilir? Sorun sizce ekranda mı? Şu an Matebook 14'ten yazıyorum ekranı oynatmadığım sürece görüntü gidip gelmiyor.
Garanti servisi kullanıcı hatası demiyorsa götürüp gösterin derim.

Buna kullanıcı hatası derlerse 1 buçuk aylık ürüne şirketi batırırım. Pazartesi günü Fixsmart'a götüreceğim. Garanti kapsamında düzeltmezlerse direkt iade ederim bir şekilde. Umarım sorun sadece ekran flexidir. Ekranım dokunmatik. Acaba kasasından ekranı sökmek zorunda kalacaklar mı? Kötü bir işçilik yapmazlar umarım.

Evet, servis 1 buçuk saatte yaptı. Verdiler, ekran komple değişti :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı