Matebook D16 RAM yükseltme önerisi

likos

Decapat
Daha fazla  
Efendim mümkün müdür bu olay? 16 GB RAM'li stokları kalmamış Huawei'in kendi mağazasında ve diğer yerlerde de 500 TL fazlaya geliyor. Ne yapalım bilemedik almayı düşünüyoruz.

RAM'ler anakarta lehimli yani onboard olarak geliyor diye biliyorum. Kısaca RAM yükseltemezsiniz. Yanlışsam düzeltin lütfen. Zaten öyle bir şey olsaydı yerine 8 GB modelini alır, 16 GB modelinden daha ucuza 8 GB RAM bulur kazançlı çıkardık.

Ram yükselmediğini duyunca iptal ettim maalesef.
Yerinde bir karar, şu an iptal ettiğin cihazdan yazıyorum, Chrome (1 Sekme), Discord, Spotify, Whatsapp, Steam açık ve 7,4 GB'ın 5.4 GB'ı kullanımda. 8 GB'ın günümüzde sadece günlük kullanım olduğu böylece ispatlanmış oldu ama bir yazılımcı olarak idare edebilirim 4 - 5 yıl daha bence.

Hepsiburada yorumlarında 2 3 kişi yazmış yükseltilmiyor diye, 4600h ve 512 8 modelini 7500 liraya almıştım ama ram yükselmediğini duyunca iptal ettim maalesef :(
hocam bu bilgisayarın 16 ramli versiyonu bana hediye geldi, başta iyi bir fikir gibiydi ama sonradan mevcut bilgisayarımdan memnun olduğum için gereksiz geldi. satmayı düşünüyorum 8000 liraya, kutusunda duruyor. fatura vs de gönderirim almayı düşünürseniz

hocam bu bilgisayarın 16 ramli versiyonu bana hediye geldi, başta iyi bir fikir gibiydi ama sonradan mevcut bilgisayarımdan memnun olduğum için gereksiz geldi. satmayı düşünüyorum 8000 liraya, kutusunda duruyor. fatura vs de gönderirim almayı düşünürseniz
Newegg'den 13.000'e 3060'lı laptop aldım hocam, almasaydım mantıklı gelebilirdi teşekkür ederim yine de.

Geri
Yukarı