Matematiği hiç yapamamak

temeller vardı ama bazısı uçtu gitti

Hemen şu anki okulumun yanında var ama geçen sene 90 üstü aldı.

LGS'yi zaten matematik kafası olan biri bile yapamıyor. Konumuna göre, en yakın olan liseye gideceğinin garantisini verebilirim. Lisede toparlamaya çalış.
Lisedeyken ortaokuldaki enkazımı toparlamayı başardım. İraden varsa yaparsın. Yoksa zaten hiçbir işi yapamazsın.

Ben D diyorum. Ama zengin kız bul, babası baksın sana. Çalışmaya mı geldik bu dünyaya?

Keşke öyle olsa Almanya'dan dayım birini ayarlarda bu D şıkkı en kötü ihtimal ilk önce diğerlerini denemek istiyorum ama yapabilir miyim orasını Allah bilir.

Keşke öyle olsa Almanya'dan dayım birini ayarlarda bu D şıkkı en kötü ihtimal ilk önce diğerlerini denemek istiyorum ama yapabilir miyim orasını Allah bilir.
Yaparsın. Net yaparsın. Dayın Almanya'da yaşıyor. Bol bol Almanca çalış.

Matematiğin önemini lisede anlayacaksın temelini oluşturmaya bak zaten sınıf geçme ve kalma işlerini zorlaştırdılar,ben yırttım bu sene mezun oldum. Sana önerim matematiğini geliştirmen eğer ilgin varsa dil bölümünden de gidebilirsin bu da bir seçenek.

Almanya'da almandan fazla türk var her türlü gidersin oraya. Benim de dayım Almanya'da seninki bulmazsa biz buluruz sana sıkıntı etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…