Matematiği hiç yapamamak

Hiç diye bir şey olamaz bence. İlla ki bir yerlerde temel vardır. O temelden başlarsan bence yapabilirsin. Okuldaki öğretilenlere çok anlam yükleme. Yetişemezsin belki okula ya da anlamazsın. Herkesin öğrenme tarzı farklıdır. Ben de hiçbir şey anlamazdım lisede mesela. Öğrenme güçlüğüm var diye düşünürdüm ki olabilir bu da. Aslında öğrenme güçlüğü değil de öğrenme farklılığı diyelim.
temeller vardı ama bazısı uçtu gitti

Hemen şu anki okulumun yanında var ama geçen sene 90 üstü aldı.

Ben D diyorum. Ama zengin kız bul, babası baksın sana. Çalışmaya mı geldik bu dünyaya?

😁Keşke öyle olsa Almanya'dan dayım birini ayarlarda bu D şıkkı en kötü ihtimal ilk önce diğerlerini denemek istiyorum ama yapabilir miyim orasını Allah bilir.

Matematiğin önemini lisede anlayacaksın temelini oluşturmaya bak zaten sınıf geçme ve kalma işlerini zorlaştırdılar,ben yırttım bu sene mezun oldum. Sana önerim matematiğini geliştirmen eğer ilgin varsa dil bölümünden de gidebilirsin bu da bir seçenek.

😁Keşke öyle olsa Almanya'dan dayım birini ayarlarda bu D şıkkı en kötü ihtimal ilk önce diğerlerini denemek istiyorum ama yapabilir miyim orasını Allah bilir.
Almanya'da almandan fazla türk var her türlü gidersin oraya. Benim de dayım Almanya'da seninki bulmazsa biz buluruz sana sıkıntı etme.

Geri
Yukarı