Matematik 49 günde TYT matematik bütün ders notları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba Sosyal. Rehber matematiğin 49 günde TYT matematik serisindeki bütün ders notlarını tek bir PDF'te birleştirilmiş halini sizinle paylaşıyorum. Seriye yeni başlayacaklar için gayet güzel bir fırsat. 245 sayfalık ders notu arkadaşlar. Buyurunuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu dokümanı kendim hazırlamadım, ama daha çok kişiye ulaşması için paylaşma gereği duydum. Ama diğer serilerin dokümanlarını kendim birleştirebilirim. Vaktim olunca buna vakit ayıracağım arkadaşlar. Hepinize iyi çalışmalar, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Sosyal. Rehber matematiğin 49 günde TYT matematik serisindeki bütün ders notlarını tek bir PDF'te birleştirilmiş halini sizinle paylaşıyorum. Seriye yeni başlayacaklar için gayet güzel bir fırsat. 245 sayfalık ders notu arkadaşlar. Buyurunuz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu dokümanı kendim hazırlamadım, ama daha çok kişiye ulaşması için paylaşma gereği duydum. Ama diğer serilerin dokümanlarını kendim birleştirebilirim. Vaktim olunca buna vakit ayıracağım arkadaşlar. Hepinize iyi çalışmalar, iyi sosyaller.

Bu saatten sonra yetişmez. Yarışmacılarımıza başarılar.

Teşekkür ederim dostum. Herkese sınavda başarılar şimdiden.

Bu saatten sonra yetişmez. Yarışmacılarımıza başarılar.

Aslında videonun konsepti 49 günde bitirmek. Daha 150 günümüz var. Hiçbir şey için geç değil.
Ben 9. sınıf öğrencisiyim ama derslere katılamadım, bana da yararı olur mu?

Tabii ki olur. Tatil bitmeden serinin yarısını bitirsen çok hayrına olur.

Aslında videonun konsepti 49 günde bitirmek. Daha 150 günümüz var. Hiçbir şey için geç değil.

Tabii ki olur. Tatil bitmeden serinin yarısını bitirsen çok hayrına olur.
Teşekkürler ama sınavları olduk zaten, geri kalmamak için sormuştum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı