Matematik hocasının takması

Okul müdürüne veya müdür yardımcısına git önerim müdürdür çünkü hocalardan o anlar ama olayı doğru düzgün anlat kendi başınada bela alma sonra ve düzgünce anlattıktan sonra okul müdüründe bile cevap alamıyorsan ve sorun devam ediyor ise hocan ile iletişimi 1 ay kes yani şöyle diyeyim onun dersinde hiç konuşma hiç değişik hareketler yapma sadece ders dinle ve bazen de sorulara kalkmaya çalış zaten kaldırmayacaktır bence zaten ondan sonra o konu kapanır o öbür kızada sakın sataşma başına bela alırsın sonra hocanın favori öğrencisi falansa kötü iş çıkar ki zaten dediklerime göre öyle gibi umarım kurtulursun bu çıkmazdan, iyi sosyaller.

Dalga geçmeyi bırak ve hatalı olduğunu kabul et. Durduk yere üstüne baskı kurmuyorlar herhalde. Kimse kimseye durduk yere salça olmaz diye düşünüyorum.

Sen başkasına zorbalık yaparken kimse sana ses çıkarmayacak hoca sana zorbalık yapınca ne yapacağım diyorsun. Konular üzerine dalga geçmek normal bir şey de bir insanla 1 ay sürekli dalga geçmek nedir?

Arkadaş-arkadaş farklı hoca-öğrenci farklı. İkimiz olduğumuz zaman gülüyor. Hocaların yanında şikayet ediyor.

Kardeşim kızda onunla geçmiş zaten ayrıca millete hava atmakta kötü bir şey değil mi acaba?

Kardeşim daha 8.sınıfsın çok küçüksün bazı şeyleri idrak edemiyor olabilirsin ama şöyle düşün o kıza zorbalık yapmasaydın bunların hiçbiri başına gelmeyecekti. O kızın günde 300 soru çözüp onlarca soru bankası varken ve ona rağmen 1.33 neti olması senin onunla dalga geçme ve zorbalık hakkı vermez. Sen zorbalık yapmışsın karşılığını almışın.

Arkadaş-arkadaş farklı hoca-öğrenci farklı. İkimiz olduğumuz zaman gülüyor. Hocaların yanında şikayet ediyor.

Bu arada şimdi üstteki arkadaşa biraz hak verdim yav tamam 1 2 gün olur goygoyuna hadi diyelim 1 haftadada oldu ama Allah aşkına 1 2 ay ne demek ya abartmışsın biraz dostum.

Bak kardeşim bu olay için dalga geçmesine bir şey demiyorum. Konu üzerine dalga geçilir. 1 ay sürekli dalga geçilmez. Yazılanı iyi oku önce.

Okudum afedersiniz.

Dostum yaptığın kızda travma bile olmuş olabilir empati yap birisi seninle 1 ay durmadan dalga geçiyor 1 ay kısa bir süre değil kızda bu konuyu her yerde açmakta haklı büyük ihtimal travma olmuş onda bu artık şakaya girmez 1 ay fazla bir süre ama hocanın yaptığıda yanlış kızda bir etki bırakmışki hep bu konuyu açıyor aynısının sana yapıldığını düşün bence pazartesi okula gidip hem hocandan hem de özellikle arkadaşından özür dile bence.

Dostum yaptığın kızda travma bile olmuş olabilir empati yap birisi seninle 1 ay durmadan dalga geçiyor 1 ay kısa bir süre değil kızda bu konuyu her yerde açmakta haklı büyük ihtimal travma olmuş onda bu artık şakaya girmez 1 ay fazla bir süre ama hocanın yaptığıda yanlış kızda bir etki bırakmışki hep bu konuyu açıyor aynısının sana yapıldığını düşün bence pazartesi okula gidip hem hocandan hem de özellikle arkadaşından özür dile bence.

Son düzenleme:

Hocam eğer çok üstüne geliyorlar, ise bir yere kadar sabır tabii CİMER'e şikayette bulun bence (çok üstüne geliyorlar ise) zaten isim verilmiyor. Ama az da kalmış 4 5 ay sonra bu tiplerden kurtuluyorsun zaten onu da göz önünde bulundur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…