Matematik için kanal önerisi

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; 12th gen Intel(R) Core(tm) i5-12450H, 2000 MHz, 8 çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
RAM; DDR4 32 GB RAM (DDR4-3200(1600MHz))
Ekran kartı; NVIDIA geforenow RTX 4060 laptop GPU type GDDR6.
11. sınıfım ve temelimi sıfırdan geliştirmek istiyorum. Şu anda şenol Hoca'dan çalışıyorum ekstra bu süreçte dikkat etmem gereken bir şey varsa söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.

11. sınıfım ve temelimi sıfırdan geliştirmek istiyorum. Şu anda şenol Hoca'dan çalışıyorum ekstra bu süreçte dikkat etmem gereken bir şey varsa söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.

Sıfırdan başlıyorsan Eyüp b tunç kurt gibi kanallar mantıksız olabilir daha orta seviyeden almanı öneririm.

Hocam bu temel işi yüzünden matematiği bıraktım ancak hiç temelin yoksa antrenmanlarla matematik öneririm. Kanal olarak da TYT için falan mert hoca iyidir 70 günde TYT setini aldım da daha başlayasım yok hayırlısı.

güler yüz

Geri
Yukarı