Matematik öğretmeni için 15 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Apaçık ortada olan şeyler için anlamadım ki niye bu inat.
Her gaming pc kabadıri ağırdır, ve asla şarjı bir iş laptopu kadar gitmez.
Üstelik gaming laptopların portları da azdır.
Bir iş laptopunun pil süresi 20 saati bile bulabilirken gaming laptop oyun oynamazsan ortalama 6-8 saat.
BKZ ekteki resim yukarıdaki linkin bir parçası.

ek: 2. resimde benim kullandığım pc. i3 9100 8gb ram. hepsi bu. Asla fazlasına ihtiyaç duymuyorum çünkü oyun oynamıyorum. Oyun Laptopu var o ayrı. Oyun oynamak dışında hiçbir işimde ihtiyaç duymadım.

Dosya Ekleri

• işlemci kodlar.JPG
    64,4 KB · Görüntüleme: 46
  • images.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Hangi modeli ve ne zaman aldığınızı öğrenebilir miyim rica etsem?

Hocam Ramazan Bayramı bittiği zamanlarda MediaMarkt'dan almıştım. Çok hatırlamıyorum ama Mart'ya da nisan ayıydı.

Aga öğretmen ne yapsın 3050 Ti'yı? 1650'yi? Önemli olan tek şey sessiz ve ince olması.

Aga zaten ben öğretmene öneri yapmadım. Bizim öğretmen de GTX 1650 var ona bakılırsa. Sadece üstünü tanımam demesine cevap verdim. Neyse konuyu bölmek istemem.

Öğretmenim kullanacak. Grafik kartı onun için önemli mi hiç bilmiyorum oyun oynamıyordu ki öğretmenim kadın zaten. Her türlü ofis programı vb çalışabilecek bir bilgisayar olsun yeter. Seri ve serin çalışsın, aynı zamanda ince zarif gözüksün yetiyor.

2. El istemiyor.

Aga öğretmen ne yapsın 3050 Ti'yı? 1650'yi? Önemli olan tek şey sessiz ve ince olması.
Aynen böyle düşünüyorum. Bu arada bayadır görmüyorum sizi konularda daha şimdi kendi konumda gördüm. Nasılsınız?

Fazla kaba görünüyor gibi. İstemez büyük ihtimalle tasarıma da çok örnek veriyor.

Süper laptop tam isteyeceği gibi öğretmenimin. Ancak bütçesini aşıyor, bunun gibi daha ucuz laptop var mı? 15K'yı geçemez.

Aynı zamanda online eğitim için kullanacakmış. Ayrıca Youtube video işine girmeyi düşünüyormuş.

Son düzenleme:
Moderatörler cidden süper çalışıyor! Kafasına göre milletin mesajlarını siliyorlar hem de hiçbir gerekçe belirtmeden Süpersin Technopat!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…