Matematik projesi ortalamayı ne kadar yükseltir?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Arkadaşlar merhaba. Genel ortalamam şu anda 40 ve matematik projem 85 hoca E-Okul'a girmedi sizce ne kadar yükselir? Ayrıca 40 ortalamayı 70 yapabilir miyim ikinci sınav ve sözlülerle? Bildiğim kadarıyla matematik sınavı sözlüleri ve projesi kendi başına bayağı puan yükseltiyor. 70 yapma ihtimalim var mı?

Arkadaşlar merhaba. Genel ortalamam şu anda 40 ve matematik projem 85 hoca e-Okul'a girmedi sizce ne kadar yükselir? Ayrıca 40 ortalamayı 70 yapabilir miyim ikinci sınav ve sözlülerle? Bildiğim kadarıyla matematik sınavı sözlüleri ve projesi kendi başına bayağı puan yükseltiyor. 70 yapma ihtimalim var mı?

Hocam 40'ı 70 yaparsınız alicaginiz notlara ve sozluler bağlı benim şu an matematiğin 11 bende projeyi bekliyorum not ortalamasına tahmini etkidi 3 puan falan olur çünkü hocalarımız projenin bir not değerinde oldugunu söyledi.

Hocam 40'ı 70 yaparsınız alicaginiz notlara ve sozluler bağlı benim şu an matematiğin 11 bende projeyi bekliyorum not ortalamasına tahmini etkidi 3 puan falan olur çünkü hocalarımız projenin bir not değerinde oldugunu söyledi.
Geçen dönem matematikten ilkinden 12 ikincisinden 18 almıştım 2 puana yakın artmıştı.70-80 alsam bayağı artar bence.

Geri
Yukarı