Matematik sınavından 10 aldım

İsim soy isim yazmak zaten 3 puan. 😬

Bu yorumu yazdın ya şimdi çıkar o zaman kağıda şu kadar ismimi ve soy ismimi yazıp 100 alırım diyecek şahıslar.

Bence git biraz bekle, cesaretini topla ve sonra yüzlerine karşı söyle en kötü ne olur ki? En fazla dayak yersin ben mesela 7. sınıfta fende öncelerde 90 alıyordum sonra 68 aldım gittim eve gider gitmez söyledim yüzlerine karşı bana git o zaman eksik konularını çalış dediler.

Bu yorumu yazdın ya şimdi çıkar o zaman kağıda şu kadar ismimi ve soy ismimi yazıp 100 alırım diyecek şahıslar.

Bence git biraz bekle, cesaretini topla ve sonra yüzlerine karşı söyle en kötü ne olur ki? En fazla dayak yersin ben mesela 7. sınıfta fende öncelerde 90 alıyordum sonra 68 aldım gittim eve gider gitmez söyledim yüzlerine karşı bana git o zaman eksik konularını çalış dediler.
kanki vallaha sen 68 almışsn ben şuanda 68 alsam zekiyim diye geçinirdim ama 10 aldım

Hocam meraktan soruyorum hiç mi kopya çekemediniz?
Bugün çektim. O da 1 soru zaten.

Hocam meraktan soruyorum hiç mi kopya çekemediniz?

O sınavda çekmedim ama kopya çekeceksem kardeşim öğretmene kağıt teslim etmeye giderken kağıdından görüyorum hemen geçiriyorum bugün unuturum diye kağıda yazdım iyi ki yazmışım yoksa 20 puan gidiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı