Matematik temelini attıktan sonra nereye çalışılmalı?

TYT konularını biliyorsunuz diye yorumladım bunu. Önceki konularınızda da YKS'den bahsetmişsiniz. Bundan sonra 11. ve 12. sınıf konularına çalışabilirsiniz. Polinomlar ve fonksiyonlara ağırlık göstererek gidin.

TYT konularını biliyorsunuz diye yorumladım bunu. Önceki konularınızda da YKS'den bahsetmişsiniz. Bundan sonra 11. ve 12. sınıf konularına çalışabilirsiniz. Polinomlar ve fonksiyonlara ağırlık göstererek gidin.

Yok abi şenol hocanın sıfırdan matematiğine başladım son 2 konu kaldı. Bittince ne yapmalıyım bilmiyorum.

Şenol hoca ayrı bir video olarak polinomları çekmiş ona mı çalışayım sence?

Son düzenleyen: Moderatör:
@mehmetaymir

1657263688105.png

Bu ikisi mi? Eğer bu ikisi ise ve bitirdiğiniz anda AYT konularına başlayabilirsiniz.

@mehmetaymir

Dediğim gibi fonksiyonları iyi biliyorsanız AYT konularına yavaştan başlayabilirsiniz. Kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz?
abi açıktan okuyorum ailevi durumlardan dolayı bir yandanda işte çalışıyorum üniversite okumak istiyorum o yüzden gayret sarf ediyorum

Geri
Yukarı