Matematikte işlem yapamıyorum

YouTube'a konuyu yaz. İzle öğren ve sonra çözersin. Emin ol. 15'da anlatan hocalar var. Şenol hoca çok iyi mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube izleyecek zamanım yok hocalar o kadar ödev veriyorlarki her akşam ancak ödevleri yapıp uyuyorum hocalar bizi çok zorluyor hocaya neden zorluyorsunuz dediğimde bana diyorlar sen ne kadar sorumsuz bir öğrencisin yine suçlu ben oluyorum.
Soruları buraya yaz ben çözüp fotoğrafını atayım.

Sorular çok uzun nasıl yazacağım buraya toplam 70 soru istedi hoca bizden.

Herkeste öğrenme farklı olur. Sınıfta bazı arkadaşlarım soru çözmeden konuyu anlarlar ve hemen soruları çözebilirler. Bende de konuyu dinledikten sonra mutlaka soru çözmeliyim. Sizde bu şekilde kolaydan zora doğru bolca soru çözün ve anlayamadığınız yerlerde hemen bir konu anlatımı açın. Çok faydasını göreceksiniz emin olun.
@Tarık45 ödevden disiplin yemezsin, korkma. Disiplin öyle basit değil. Bence sizi çalıştırmak için yapıyor. ( 12. sınıf fen lisesindeyim, bende de matematik bayağı boş. Tekrar yapmaya çalış )
Konuyla alakasız ama fen lisesinde 12. sınıfta matematiksiz nasıl yapabiliyorsunuz?
Bende Anadolu İmam-Hatip Lisesinde sayısal sınıfı öğrencisiyim. Matematik olmadan neredeyse hiçbir ders yürümüyor.

Ödevi tamamlamak için 18:24'de iken 2 saatiniz vardı. N'oldu o iş?

Ödevi hala tamamlayamadım çünkü işlem yapamadım yarın okula gitmemeyi düşünüyorum disipline gitmemek için.
@Tarık45 ödevden disiplin yemezsin, korkma. Disiplin öyle basit değil. Bence sizi çalıştırmak için yapıyor. ( 12. sınıf fen lisesindeyim, bende de matematik bayağı boş. Tekrar yapmaya çalış )

Bizim matematik öğretmeni işlemsiz ödev yapanları disipline gönderiyor okulda kaç kez şahit oldum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı